Peugeot e-2008 vs BYD Seal U
Met 406 en 420 km WLTP-bereik liggen de Peugeot e-2008 54 kWh en de BYD Seal U Comfort in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Peugeot e-2008 54 kWh (compacte SUV, 2023) en de BYD Seal U Comfort (middelgrote SUV, 2024) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Peugeot e-2008 54 kWh | BYD Seal U Comfort |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 48,1 kWh | 71,8 kWh |
| WLTP-bereik | 406 km | 420 km |
| Verbruik (berekend) | 11,8 kWh/100 km | 17,1 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 100 kW | 115 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 33 min | ± 42 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 131 km | ± 104 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,32 | € 4,79 |
| Aandrijving | FWD | FWD |
| V2L | nee | ja |
Wat zeggen die verschillen?
Kijk je naar WLTP-bereik, dan trekt de BYD Seal U Comfort aan het langste eind met 420 om 406 km; dat scheelt 14 km, ruwweg 3%.
Kijk je naar de 10-80%-snellaadtijd, dan trekt de Peugeot e-2008 54 kWh aan het langste eind met 32,6 om 42,3 minuten; dat scheelt 9,7 minuten, ruwweg 23%. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Peugeot e-2008 54 kWh zo'n 131 km bij en bij de BYD Seal U Comfort ongeveer 104 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Het berekende verbruik: hier scoort de Peugeot e-2008 54 kWh beter met 11,8 tegen 17,1 kWh/100 km — 5,2 kWh/100 km ofwel ±31% uit elkaar. Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 220,41.
Alleen de BYD Seal U Comfort heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de Peugeot e-2008 54 kWh de meeste punten. Wie de BYD Seal U Comfort overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: Peugeot e-2008 54 kWh en BYD Seal U Comfort.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Peugeot e-2008 54 kWh of de BYD Seal U Comfort?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Peugeot e-2008 54 kWh indicatief ±33 minuten en bij de BYD Seal U Comfort ±42 minuten (piek 100 vs 115 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Peugeot e-2008 54 kWh haalt 406 km WLTP, de BYD Seal U Comfort 420 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Peugeot e-2008 54 kWh ongeveer € 3,32 en met de BYD Seal U Comfort ongeveer € 4,79, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Zijn deze cijfers exact?
Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.