Nissan Ariya vs Xpeng G9
Met 500 en 520 km WLTP-bereik liggen de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh en de Xpeng G9 Long Range in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
In deze datavergelijking leggen we de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh (middelgrote SUV, 2023) naast de Xpeng G9 Long Range (grote SUV, 2024): accu, laadtijden, praktijkbereik en wat 100 km rijden kost. Alle afgeleide waarden zijn berekend en indicatief.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh | Xpeng G9 Long Range |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 87 kWh | 93,1 kWh |
| WLTP-bereik | 500 km | 520 km |
| Verbruik (berekend) | 17,4 kWh/100 km | 17,9 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 22 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 130 kW | 300 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 45 min | ± 21 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 116 km | ± 260 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,87 | € 5,01 |
| Aandrijving | AWD | RWD |
| V2L | nee | ja |
Wat zeggen die verschillen?
Bij WLTP-bereik ligt de Xpeng G9 Long Range voor: 520 versus 500 km, oftewel 20 km (zo'n 4%) verschil.
De 10-80%-snellaadtijd: hier scoort de Xpeng G9 Long Range beter met 21 tegen 45,3 minuten — 24,3 minuten ofwel ±54% uit elkaar. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±116 km (bij de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh) tegenover ±260 km (bij de Xpeng G9 Long Range) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Bij het berekende verbruik ligt de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh voor: 17,4 versus 17,9 kWh/100 km, oftewel 0,5 kWh/100 km (zo'n 3%) verschil. Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 21,16.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Alleen de Xpeng G9 Long Range heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de Xpeng G9 Long Range de meeste punten. Wie de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh en Xpeng G9 Long Range.
Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh of de Xpeng G9 Long Range?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh indicatief ±45 minuten en bij de Xpeng G9 Long Range ±21 minuten (piek 130 vs 300 kW). AC-laden gaat met maximaal 22 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh haalt 500 km WLTP, de Xpeng G9 Long Range 520 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh ongeveer € 4,87 en met de Xpeng G9 Long Range ongeveer € 5,01, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van Nissan Ariya en Xpeng G9?
De 130- en 300-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±45 en ±21 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.