Nissan Ariya vs Kia EV6
Met 500 en 506 km WLTP-bereik liggen de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh en de Kia EV6 77 kWh AWD in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
In deze datavergelijking leggen we de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh (middelgrote SUV, 2023) naast de Kia EV6 77 kWh AWD (middelgrote SUV, 2024): accu, laadtijden, praktijkbereik en wat 100 km rijden kost. Alle afgeleide waarden zijn berekend en indicatief.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh | Kia EV6 77 kWh AWD |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 87 kWh | 77,4 kWh |
| WLTP-bereik | 500 km | 506 km |
| Verbruik (berekend) | 17,4 kWh/100 km | 15,3 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 22 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 130 kW | 240 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 45 min | ± 22 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 116 km | ± 243 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,87 | € 4,28 |
| Aandrijving | AWD | AWD |
| V2L | nee | ja |
Wat zeggen die verschillen?
Kijk je naar WLTP-bereik, dan trekt de Kia EV6 77 kWh AWD aan het langste eind met 506 om 500 km; dat scheelt 6 km, ruwweg 1%.
De 10-80%-snellaadtijd: hier scoort de Kia EV6 77 kWh AWD beter met 21,8 tegen 45,3 minuten — 23,5 minuten ofwel ±52% uit elkaar. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±116 km (bij de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh) tegenover ±243 km (bij de Kia EV6 77 kWh AWD) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Het berekende verbruik: hier scoort de Kia EV6 77 kWh AWD beter met 15,3 tegen 17,4 kWh/100 km — 2,1 kWh/100 km ofwel ±12% uit elkaar. Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 88,35.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Alleen de Kia EV6 77 kWh AWD heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de Kia EV6 77 kWh AWD er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh en Kia EV6 77 kWh AWD.
Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh of de Kia EV6 77 kWh AWD?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh indicatief ±45 minuten en bij de Kia EV6 77 kWh AWD ±22 minuten (piek 130 vs 240 kW). AC-laden gaat met maximaal 22 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Nissan Ariya en de Kia EV6?
Volgens de WLTP-opgave 500 km tegenover 506 km — een verschil van 6 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh ongeveer € 4,87 en met de Kia EV6 77 kWh AWD ongeveer € 4,28, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van Nissan Ariya en Kia EV6?
De 130- en 240-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±45 en ±22 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.