Nissan Ariya vs Hyundai Ioniq 5
Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh of Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD: op papier 500 en 507 km WLTP, dus echte concurrenten. Hieronder de accu, laadtijden en kosten per 100 km naast elkaar, met berekende waarden.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh (middelgrote SUV, 2023) en de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD (middelgrote SUV, 2023) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh | Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 87 kWh | 77,4 kWh |
| WLTP-bereik | 500 km | 507 km |
| Verbruik (berekend) | 17,4 kWh/100 km | 15,3 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 22 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 130 kW | 235 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 45 min | ± 22 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 116 km | ± 239 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,87 | € 4,27 |
| Aandrijving | AWD | RWD |
| V2L | nee | ja |
Wat zeggen die verschillen?
WLTP-bereik: hier scoort de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD beter met 507 tegen 500 km — 7 km ofwel ±1% uit elkaar.
Op de 10-80%-snellaadtijd wint de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD: 22,3 tegenover 45,3 minuten — een verschil van 23 minuten (±51%). Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±116 km (bij de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh) tegenover ±239 km (bij de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Bij het berekende verbruik ligt de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD voor: 15,3 versus 17,4 kWh/100 km, oftewel 2,1 kWh/100 km (zo'n 12%) verschil. Wie jaarlijks 15.000 km thuis laadt, merkt dat in de portemonnee: ongeveer € 89,62 verschil.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Alleen de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh en Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh of de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh indicatief ±45 minuten en bij de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD ±22 minuten (piek 130 vs 235 kW). AC-laden gaat met maximaal 22 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Nissan Ariya en de Hyundai Ioniq 5?
Volgens de WLTP-opgave 500 km tegenover 507 km — een verschil van 7 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh ongeveer € 4,87 en met de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD ongeveer € 4,27, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 87 kWh over 500 km voor de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh, 77,4 kWh over 507 km voor de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.