Nissan Ariya vs Citroën ë-C4
Met 403 en 415 km WLTP-bereik liggen de Nissan Ariya 63 kWh en de Citroën ë-C4 54 kWh in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
In deze datavergelijking leggen we de Nissan Ariya 63 kWh (middelgrote SUV, 2022) naast de Citroën ë-C4 54 kWh (hatchback, 2023): accu, laadtijden, praktijkbereik en wat 100 km rijden kost. Alle afgeleide waarden zijn berekend en indicatief.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Nissan Ariya 63 kWh | Citroën ë-C4 54 kWh |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 63 kWh | 48,1 kWh |
| WLTP-bereik | 403 km | 415 km |
| Verbruik (berekend) | 15,6 kWh/100 km | 11,6 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 22 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 130 kW | 100 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 33 min | ± 33 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 129 km | ± 134 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,38 | € 3,25 |
| Aandrijving | FWD | FWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Kijk je naar WLTP-bereik, dan trekt de Citroën ë-C4 54 kWh aan het langste eind met 415 om 403 km; dat scheelt 12 km, ruwweg 3%.
Op de 10-80%-snellaadtijd wint de Citroën ë-C4 54 kWh: 32,6 tegenover 32,8 minuten — een verschil van 0,2 minuten (±1%). In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Nissan Ariya 63 kWh zo'n 129 km bij en bij de Citroën ë-C4 54 kWh ongeveer 134 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Het berekende verbruik: hier scoort de Citroën ë-C4 54 kWh beter met 11,6 tegen 15,6 kWh/100 km — 4 kWh/100 km ofwel ±26% uit elkaar. Wie jaarlijks 15.000 km thuis laadt, merkt dat in de portemonnee: ongeveer € 169,78 verschil.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Nissan Ariya 63 kWh met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Conclusie
Tel je bereik, snellaadtijd en verbruik bij elkaar op, dan komt de Citroën ë-C4 54 kWh als winnaar uit deze vergelijking. Dat maakt de Nissan Ariya 63 kWh niet automatisch de mindere auto: aanschafprijs, binnenruimte en uitrusting staan buiten deze laaddata. De laadgidsen per model: Nissan Ariya 63 kWh en Citroën ë-C4 54 kWh.
Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Nissan Ariya 63 kWh of de Citroën ë-C4 54 kWh?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Nissan Ariya 63 kWh indicatief ±33 minuten en bij de Citroën ë-C4 54 kWh ±33 minuten (piek 130 vs 100 kW). AC-laden gaat met maximaal 22 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Nissan Ariya en de Citroën ë-C4?
Volgens de WLTP-opgave 403 km tegenover 415 km — een verschil van 12 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Nissan Ariya 63 kWh ongeveer € 4,38 en met de Citroën ë-C4 54 kWh ongeveer € 3,25, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Zijn deze cijfers exact?
Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.