MG S5 EV vs Nissan Ariya
Met 480 en 500 km WLTP-bereik liggen de MG S5 EV 64 kWh en de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
In deze datavergelijking leggen we de MG S5 EV 64 kWh (compacte SUV, 2025) naast de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh (middelgrote SUV, 2023): accu, laadtijden, praktijkbereik en wat 100 km rijden kost. Alle afgeleide waarden zijn berekend en indicatief.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | MG S5 EV 64 kWh | Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 62 kWh | 87 kWh |
| WLTP-bereik | 480 km | 500 km |
| Verbruik (berekend) | 12,9 kWh/100 km | 17,4 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 22 kW |
| DC-snelladen (piek) | 139 kW | 130 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 30 min | ± 45 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 167 km | ± 116 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,62 | € 4,87 |
| Aandrijving | RWD | AWD |
| V2L | ja | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Op WLTP-bereik wint de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh: 500 tegenover 480 km — een verschil van 20 km (±4%).
Bij de 10-80%-snellaadtijd ligt de MG S5 EV 64 kWh voor: 30,2 versus 45,3 minuten, oftewel 15,1 minuten (zo'n 33%) verschil. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de MG S5 EV 64 kWh zo'n 167 km bij en bij de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh ongeveer 116 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Op het berekende verbruik wint de MG S5 EV 64 kWh: 12,9 tegenover 17,4 kWh/100 km — een verschil van 4,5 kWh/100 km (±26%). Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 188,30.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Alleen de MG S5 EV 64 kWh heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de MG S5 EV 64 kWh de meeste punten. Wie de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: MG S5 EV 64 kWh en Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh.
Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de MG S5 EV 64 kWh of de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de MG S5 EV 64 kWh indicatief ±30 minuten en bij de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh ±45 minuten (piek 139 vs 130 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 22 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de MG S5 EV 64 kWh haalt 480 km WLTP, de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh 500 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de MG S5 EV 64 kWh ongeveer € 3,62 en met de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh ongeveer € 4,87, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van MG S5 EV en Nissan Ariya?
De 139- en 130-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±30 en ±45 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.