Kia EV6 vs Renault Scenic E-Tech
Kia EV6 GT of Renault Scenic E-Tech Standard Range: op papier 424 en 430 km WLTP, dus echte concurrenten. Hieronder de accu, laadtijden en kosten per 100 km naast elkaar, met berekende waarden.
In deze datavergelijking leggen we de Kia EV6 GT (middelgrote SUV, 2022) naast de Renault Scenic E-Tech Standard Range (middelgrote SUV, 2024): accu, laadtijden, praktijkbereik en wat 100 km rijden kost. Alle afgeleide waarden zijn berekend en indicatief.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Kia EV6 GT | Renault Scenic E-Tech Standard Range |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 77,4 kWh | 60 kWh |
| WLTP-bereik | 424 km | 430 km |
| Verbruik (berekend) | 18,3 kWh/100 km | 14 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 22 kW |
| DC-snelladen (piek) | 240 kW | 130 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 22 min | ± 31 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 204 km | ± 144 km |
| Thuisladen per 100 km | € 5,11 | € 3,91 |
| Aandrijving | AWD | FWD |
| V2L | ja | nee |
Wat zeggen die verschillen?
WLTP-bereik: hier scoort de Renault Scenic E-Tech Standard Range beter met 430 tegen 424 km — 6 km ofwel ±1% uit elkaar.
Bij de 10-80%-snellaadtijd ligt de Kia EV6 GT voor: 21,8 versus 31,3 minuten, oftewel 9,4 minuten (zo'n 30%) verschil. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±204 km (bij de Kia EV6 GT) tegenover ±144 km (bij de Renault Scenic E-Tech Standard Range) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Kijk je naar het berekende verbruik, dan trekt de Renault Scenic E-Tech Standard Range aan het langste eind met 14 om 18,3 kWh/100 km; dat scheelt 4,3 kWh/100 km, ruwweg 24%. Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 180,65.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Renault Scenic E-Tech Standard Range met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Alleen de Kia EV6 GT heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de Renault Scenic E-Tech Standard Range de meeste punten. Wie de Kia EV6 GT overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: Kia EV6 GT en Renault Scenic E-Tech Standard Range.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Kia EV6 GT of de Renault Scenic E-Tech Standard Range?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Kia EV6 GT indicatief ±22 minuten en bij de Renault Scenic E-Tech Standard Range ±31 minuten (piek 240 vs 130 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 22 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Kia EV6 GT haalt 424 km WLTP, de Renault Scenic E-Tech Standard Range 430 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Kia EV6 GT ongeveer € 5,11 en met de Renault Scenic E-Tech Standard Range ongeveer € 3,91, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van Kia EV6 en Renault Scenic E-Tech?
De 240- en 130-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±22 en ±31 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.