EV-database

Kia EV4 vs Mercedes-Benz EQS

De Kia EV4 81 kWh en de Mercedes-Benz EQS 580 4MATIC zitten qua bereik dicht bij elkaar (630 vs 676 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.

Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Kia EV4 81 kWh (hatchback, 2025) en de Mercedes-Benz EQS 580 4MATIC (sedan, 2021) puur op data.

De cijfers naast elkaar

Fabrieksopgaven plus berekende waarden (indicatief, 2026)
KenmerkKia EV4 81 kWhMercedes-Benz EQS 580 4MATIC
Bruikbare accu81,4 kWh108,4 kWh
WLTP-bereik630 km676 km
Verbruik (berekend)12,9 kWh/100 km16 kWh/100 km
AC-laden (max)11 kW11 kW
DC-snelladen (piek)128 kW200 kW
10-80% snelladen (indicatief)± 43 min± 37 min
Bijgeladen bereik per 15 min± 154 km± 193 km
Thuisladen per 100 km€ 3,62€ 4,49
AandrijvingFWDAWD
V2Ljanee

Wat zeggen die verschillen?

Op WLTP-bereik wint de Mercedes-Benz EQS 580 4MATIC: 676 tegenover 630 km — een verschil van 46 km (±7%).

Bij de 10-80%-snellaadtijd ligt de Mercedes-Benz EQS 580 4MATIC voor: 36,7 versus 43,1 minuten, oftewel 6,4 minuten (zo'n 15%) verschil. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±154 km (bij de Kia EV4 81 kWh) tegenover ±193 km (bij de Mercedes-Benz EQS 580 4MATIC) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.

Op het berekende verbruik wint de Kia EV4 81 kWh: 12,9 tegenover 16 kWh/100 km — een verschil van 3,1 kWh/100 km (±19%). Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 130,82.

Alleen de Kia EV4 81 kWh heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.

Conclusie

Puur op deze laaddata staat de Mercedes-Benz EQS 580 4MATIC er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Kia EV4 81 kWh kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Kia EV4 81 kWh en Mercedes-Benz EQS 580 4MATIC.

Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.

Bronnen

  1. RVO — Elektrisch rijden
  2. Milieu Centraal — Elektrische auto
  3. Rijksoverheid — Elektrisch rijden

StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.

Veelgestelde vragen

Welke laadt sneller: de Kia EV4 81 kWh of de Mercedes-Benz EQS 580 4MATIC?

Aan de snellader duurt 10-80% bij de Kia EV4 81 kWh indicatief ±43 minuten en bij de Mercedes-Benz EQS 580 4MATIC ±37 minuten (piek 128 vs 200 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.

Hoeveel bereik scheelt het tussen de Kia EV4 en de Mercedes-Benz EQS?

Volgens de WLTP-opgave 630 km tegenover 676 km — een verschil van 46 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.

Welke is goedkoper per 100 km?

Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Kia EV4 81 kWh ongeveer € 3,62 en met de Mercedes-Benz EQS 580 4MATIC ongeveer € 4,49, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.

Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van Kia EV4 en Mercedes-Benz EQS?

De 128- en 200-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±43 en ±37 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.