Kia EV4 vs Mercedes-Benz EQE
Kia EV4 81 kWh of Mercedes-Benz EQE 350+: op papier 630 en 654 km WLTP, dus echte concurrenten. Hieronder de accu, laadtijden en kosten per 100 km naast elkaar, met berekende waarden.
Wie twijfelt tussen de Kia EV4 81 kWh (hatchback, 2025) en de Mercedes-Benz EQE 350+ (sedan, 2022) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Kia EV4 81 kWh | Mercedes-Benz EQE 350+ |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 81,4 kWh | 90,6 kWh |
| WLTP-bereik | 630 km | 654 km |
| Verbruik (berekend) | 12,9 kWh/100 km | 13,9 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 128 kW | 170 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 43 min | ± 36 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 154 km | ± 190 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,62 | € 3,88 |
| Aandrijving | FWD | RWD |
| V2L | ja | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Bij WLTP-bereik ligt de Mercedes-Benz EQE 350+ voor: 654 versus 630 km, oftewel 24 km (zo'n 4%) verschil.
De 10-80%-snellaadtijd: hier scoort de Mercedes-Benz EQE 350+ beter met 36,1 tegen 43,1 minuten — 7 minuten ofwel ±16% uit elkaar. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Kia EV4 81 kWh zo'n 154 km bij en bij de Mercedes-Benz EQE 350+ ongeveer 190 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Op het berekende verbruik wint de Kia EV4 81 kWh: 12,9 tegenover 13,9 kWh/100 km — een verschil van 0,9 kWh/100 km (±7%). Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 39,17.
Alleen de Kia EV4 81 kWh heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de Mercedes-Benz EQE 350+ er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Kia EV4 81 kWh kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Kia EV4 81 kWh en Mercedes-Benz EQE 350+.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Kia EV4 81 kWh of de Mercedes-Benz EQE 350+?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Kia EV4 81 kWh indicatief ±43 minuten en bij de Mercedes-Benz EQE 350+ ±36 minuten (piek 128 vs 170 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Kia EV4 en de Mercedes-Benz EQE?
Volgens de WLTP-opgave 630 km tegenover 654 km — een verschil van 24 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Kia EV4 81 kWh ongeveer € 3,62 en met de Mercedes-Benz EQE 350+ ongeveer € 3,88, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Zijn deze cijfers exact?
Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.