Jaguar I-Pace vs Kia EV6
Jaguar I-Pace EV400 of Kia EV6 77 kWh AWD: op papier 470 en 506 km WLTP, dus echte concurrenten. Hieronder de accu, laadtijden en kosten per 100 km naast elkaar, met berekende waarden.
In deze datavergelijking leggen we de Jaguar I-Pace EV400 (middelgrote SUV, 2018) naast de Kia EV6 77 kWh AWD (middelgrote SUV, 2024): accu, laadtijden, praktijkbereik en wat 100 km rijden kost. Alle afgeleide waarden zijn berekend en indicatief.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Jaguar I-Pace EV400 | Kia EV6 77 kWh AWD |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 84,7 kWh | 77,4 kWh |
| WLTP-bereik | 470 km | 506 km |
| Verbruik (berekend) | 18 kWh/100 km | 15,3 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 104 kW | 240 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 55 min | ± 22 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 89 km | ± 243 km |
| Thuisladen per 100 km | € 5,05 | € 4,28 |
| Aandrijving | AWD | AWD |
| V2L | nee | ja |
Wat zeggen die verschillen?
Bij WLTP-bereik ligt de Kia EV6 77 kWh AWD voor: 506 versus 470 km, oftewel 36 km (zo'n 8%) verschil.
Kijk je naar de 10-80%-snellaadtijd, dan trekt de Kia EV6 77 kWh AWD aan het langste eind met 21,8 om 55,2 minuten; dat scheelt 33,3 minuten, ruwweg 60%. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±89 km (bij de Jaguar I-Pace EV400) tegenover ±243 km (bij de Kia EV6 77 kWh AWD) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Het berekende verbruik: hier scoort de Kia EV6 77 kWh AWD beter met 15,3 tegen 18 kWh/100 km — 2,7 kWh/100 km ofwel ±15% uit elkaar. Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 114,44.
Alleen de Kia EV6 77 kWh AWD heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de Kia EV6 77 kWh AWD er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Jaguar I-Pace EV400 kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Jaguar I-Pace EV400 en Kia EV6 77 kWh AWD.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Jaguar I-Pace EV400 of de Kia EV6 77 kWh AWD?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Jaguar I-Pace EV400 indicatief ±55 minuten en bij de Kia EV6 77 kWh AWD ±22 minuten (piek 104 vs 240 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Jaguar I-Pace EV400 haalt 470 km WLTP, de Kia EV6 77 kWh AWD 506 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Jaguar I-Pace EV400 ongeveer € 5,05 en met de Kia EV6 77 kWh AWD ongeveer € 4,28, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Zijn deze cijfers exact?
Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.