Jaguar I-Pace vs Hyundai Ioniq 5
De Jaguar I-Pace EV400 en de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD zitten qua bereik dicht bij elkaar (470 vs 507 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Jaguar I-Pace EV400 (middelgrote SUV, 2018) en de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD (middelgrote SUV, 2023) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Jaguar I-Pace EV400 | Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 84,7 kWh | 77,4 kWh |
| WLTP-bereik | 470 km | 507 km |
| Verbruik (berekend) | 18 kWh/100 km | 15,3 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 104 kW | 235 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 55 min | ± 22 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 89 km | ± 239 km |
| Thuisladen per 100 km | € 5,05 | € 4,27 |
| Aandrijving | AWD | RWD |
| V2L | nee | ja |
Wat zeggen die verschillen?
WLTP-bereik: hier scoort de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD beter met 507 tegen 470 km — 37 km ofwel ±8% uit elkaar.
Kijk je naar de 10-80%-snellaadtijd, dan trekt de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD aan het langste eind met 22,3 om 55,2 minuten; dat scheelt 32,9 minuten, ruwweg 60%. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Jaguar I-Pace EV400 zo'n 89 km bij en bij de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD ongeveer 239 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Kijk je naar het berekende verbruik, dan trekt de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD aan het langste eind met 15,3 om 18 kWh/100 km; dat scheelt 2,8 kWh/100 km, ruwweg 15%. Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 115,71.
Alleen de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD de meeste punten. Wie de Jaguar I-Pace EV400 overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: Jaguar I-Pace EV400 en Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD.
Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Jaguar I-Pace EV400 of de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Jaguar I-Pace EV400 indicatief ±55 minuten en bij de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD ±22 minuten (piek 104 vs 235 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Jaguar I-Pace EV400 haalt 470 km WLTP, de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD 507 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Jaguar I-Pace EV400 ongeveer € 5,05 en met de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD ongeveer € 4,27, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van Jaguar I-Pace en Hyundai Ioniq 5?
De 104- en 235-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±55 en ±22 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.