Jaguar I-Pace vs BMW iX2
Jaguar I-Pace EV400 of BMW iX2 eDrive20: op papier 470 en 478 km WLTP, dus echte concurrenten. Hieronder de accu, laadtijden en kosten per 100 km naast elkaar, met berekende waarden.
Wie twijfelt tussen de Jaguar I-Pace EV400 (middelgrote SUV, 2018) en de BMW iX2 eDrive20 (compacte SUV, 2024) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Jaguar I-Pace EV400 | BMW iX2 eDrive20 |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 84,7 kWh | 65 kWh |
| WLTP-bereik | 470 km | 478 km |
| Verbruik (berekend) | 18 kWh/100 km | 13,6 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 104 kW | 130 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 55 min | ± 34 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 89 km | ± 148 km |
| Thuisladen per 100 km | € 5,05 | € 3,81 |
| Aandrijving | AWD | FWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Bij WLTP-bereik ligt de BMW iX2 eDrive20 voor: 478 versus 470 km, oftewel 8 km (zo'n 2%) verschil.
Op de 10-80%-snellaadtijd wint de BMW iX2 eDrive20: 33,9 tegenover 55,2 minuten — een verschil van 21,3 minuten (±39%). Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±89 km (bij de Jaguar I-Pace EV400) tegenover ±148 km (bij de BMW iX2 eDrive20) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Kijk je naar het berekende verbruik, dan trekt de BMW iX2 eDrive20 aan het langste eind met 13,6 om 18 kWh/100 km; dat scheelt 4,4 kWh/100 km, ruwweg 25%. Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 185,76.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de BMW iX2 eDrive20 de meeste punten. Wie de Jaguar I-Pace EV400 overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: Jaguar I-Pace EV400 en BMW iX2 eDrive20.
Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Jaguar I-Pace EV400 of de BMW iX2 eDrive20?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Jaguar I-Pace EV400 indicatief ±55 minuten en bij de BMW iX2 eDrive20 ±34 minuten (piek 104 vs 130 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Jaguar I-Pace EV400 haalt 470 km WLTP, de BMW iX2 eDrive20 478 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Jaguar I-Pace EV400 ongeveer € 5,05 en met de BMW iX2 eDrive20 ongeveer € 3,81, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Zijn deze cijfers exact?
Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.