Hyundai Ioniq 6 vs Kia EV4
De Hyundai Ioniq 6 77 kWh RWD en de Kia EV4 81 kWh zitten qua bereik dicht bij elkaar (614 vs 630 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.
In deze datavergelijking leggen we de Hyundai Ioniq 6 77 kWh RWD (sedan, 2023) naast de Kia EV4 81 kWh (hatchback, 2025): accu, laadtijden, praktijkbereik en wat 100 km rijden kost. Alle afgeleide waarden zijn berekend en indicatief.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Hyundai Ioniq 6 77 kWh RWD | Kia EV4 81 kWh |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 77,4 kWh | 81,4 kWh |
| WLTP-bereik | 614 km | 630 km |
| Verbruik (berekend) | 12,6 kWh/100 km | 12,9 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 235 kW | 128 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 22 min | ± 43 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 289 km | ± 154 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,53 | € 3,62 |
| Aandrijving | RWD | FWD |
| V2L | ja | ja |
Wat zeggen die verschillen?
Bij WLTP-bereik ligt de Kia EV4 81 kWh voor: 630 versus 614 km, oftewel 16 km (zo'n 3%) verschil.
Kijk je naar de 10-80%-snellaadtijd, dan trekt de Hyundai Ioniq 6 77 kWh RWD aan het langste eind met 22,3 om 43,1 minuten; dat scheelt 20,8 minuten, ruwweg 48%. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±289 km (bij de Hyundai Ioniq 6 77 kWh RWD) tegenover ±154 km (bij de Kia EV4 81 kWh) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Op het berekende verbruik wint de Hyundai Ioniq 6 77 kWh RWD: 12,6 tegenover 12,9 kWh/100 km — een verschil van 0,3 kWh/100 km (±2%). Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 13,22.
Conclusie
Tel je bereik, snellaadtijd en verbruik bij elkaar op, dan komt de Hyundai Ioniq 6 77 kWh RWD als winnaar uit deze vergelijking. Dat maakt de Kia EV4 81 kWh niet automatisch de mindere auto: aanschafprijs, binnenruimte en uitrusting staan buiten deze laaddata. De laadgidsen per model: Hyundai Ioniq 6 77 kWh RWD en Kia EV4 81 kWh.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Hyundai Ioniq 6 77 kWh RWD of de Kia EV4 81 kWh?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Hyundai Ioniq 6 77 kWh RWD indicatief ±22 minuten en bij de Kia EV4 81 kWh ±43 minuten (piek 235 vs 128 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Hyundai Ioniq 6 77 kWh RWD haalt 614 km WLTP, de Kia EV4 81 kWh 630 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Hyundai Ioniq 6 77 kWh RWD ongeveer € 3,53 en met de Kia EV4 81 kWh ongeveer € 3,62, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 77,4 kWh over 614 km voor de Hyundai Ioniq 6 77 kWh RWD, 81,4 kWh over 630 km voor de Kia EV4 81 kWh. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.