Hyundai Ioniq 6 vs Renault Scenic E-Tech
Met 429 en 430 km WLTP-bereik liggen de Hyundai Ioniq 6 53 kWh en de Renault Scenic E-Tech Standard Range in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
In deze datavergelijking leggen we de Hyundai Ioniq 6 53 kWh (sedan, 2023) naast de Renault Scenic E-Tech Standard Range (middelgrote SUV, 2024): accu, laadtijden, praktijkbereik en wat 100 km rijden kost. Alle afgeleide waarden zijn berekend en indicatief.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Hyundai Ioniq 6 53 kWh | Renault Scenic E-Tech Standard Range |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 53 kWh | 60 kWh |
| WLTP-bereik | 429 km | 430 km |
| Verbruik (berekend) | 12,4 kWh/100 km | 14 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 22 kW |
| DC-snelladen (piek) | 175 kW | 130 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 21 min | ± 31 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 220 km | ± 144 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,46 | € 3,91 |
| Aandrijving | RWD | FWD |
| V2L | ja | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Op WLTP-bereik wint de Renault Scenic E-Tech Standard Range: 430 tegenover 429 km — een verschil van 1 km (±0%).
Kijk je naar de 10-80%-snellaadtijd, dan trekt de Hyundai Ioniq 6 53 kWh aan het langste eind met 20,5 om 31,3 minuten; dat scheelt 10,7 minuten, ruwweg 34%. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Hyundai Ioniq 6 53 kWh zo'n 220 km bij en bij de Renault Scenic E-Tech Standard Range ongeveer 144 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Het berekende verbruik: hier scoort de Hyundai Ioniq 6 53 kWh beter met 12,4 tegen 14 kWh/100 km — 1,6 kWh/100 km ofwel ±11% uit elkaar. Wie jaarlijks 15.000 km thuis laadt, merkt dat in de portemonnee: ongeveer € 67,17 verschil.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Renault Scenic E-Tech Standard Range met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Alleen de Hyundai Ioniq 6 53 kWh heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Tel je bereik, snellaadtijd en verbruik bij elkaar op, dan komt de Hyundai Ioniq 6 53 kWh als winnaar uit deze vergelijking. Dat maakt de Renault Scenic E-Tech Standard Range niet automatisch de mindere auto: aanschafprijs, binnenruimte en uitrusting staan buiten deze laaddata. De laadgidsen per model: Hyundai Ioniq 6 53 kWh en Renault Scenic E-Tech Standard Range.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Hyundai Ioniq 6 53 kWh of de Renault Scenic E-Tech Standard Range?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Hyundai Ioniq 6 53 kWh indicatief ±21 minuten en bij de Renault Scenic E-Tech Standard Range ±31 minuten (piek 175 vs 130 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 22 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Hyundai Ioniq 6 en de Renault Scenic E-Tech?
Volgens de WLTP-opgave 429 km tegenover 430 km — een verschil van 1 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Hyundai Ioniq 6 53 kWh ongeveer € 3,46 en met de Renault Scenic E-Tech Standard Range ongeveer € 3,91, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van Hyundai Ioniq 6 en Renault Scenic E-Tech?
De 175- en 130-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±21 en ±31 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.