Hyundai Ioniq 5 vs Renault Megane E-Tech
De Hyundai Ioniq 5 N en de Renault Megane E-Tech EV60 zitten qua bereik dicht bij elkaar (448 vs 450 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.
Wie twijfelt tussen de Hyundai Ioniq 5 N (middelgrote SUV, 2024) en de Renault Megane E-Tech EV60 (hatchback, 2022) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Hyundai Ioniq 5 N | Renault Megane E-Tech EV60 |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 84 kWh | 60 kWh |
| WLTP-bereik | 448 km | 450 km |
| Verbruik (berekend) | 18,8 kWh/100 km | 13,3 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 22 kW |
| DC-snelladen (piek) | 240 kW | 130 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 24 min | ± 31 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 198 km | ± 151 km |
| Thuisladen per 100 km | € 5,25 | € 3,73 |
| Aandrijving | AWD | FWD |
| V2L | ja | nee |
Wat zeggen die verschillen?
WLTP-bereik: hier scoort de Renault Megane E-Tech EV60 beter met 450 tegen 448 km — 2 km ofwel ±0% uit elkaar.
Op de 10-80%-snellaadtijd wint de Hyundai Ioniq 5 N: 23,7 tegenover 31,3 minuten — een verschil van 7,6 minuten (±24%). Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±198 km (bij de Hyundai Ioniq 5 N) tegenover ±151 km (bij de Renault Megane E-Tech EV60) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Bij het berekende verbruik ligt de Renault Megane E-Tech EV60 voor: 13,3 versus 18,8 kWh/100 km, oftewel 5,4 kWh/100 km (zo'n 29%) verschil. Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 227,50.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Renault Megane E-Tech EV60 met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Alleen de Hyundai Ioniq 5 N heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Tel je bereik, snellaadtijd en verbruik bij elkaar op, dan komt de Renault Megane E-Tech EV60 als winnaar uit deze vergelijking. Dat maakt de Hyundai Ioniq 5 N niet automatisch de mindere auto: aanschafprijs, binnenruimte en uitrusting staan buiten deze laaddata. De laadgidsen per model: Hyundai Ioniq 5 N en Renault Megane E-Tech EV60.
Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Hyundai Ioniq 5 N of de Renault Megane E-Tech EV60?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Hyundai Ioniq 5 N indicatief ±24 minuten en bij de Renault Megane E-Tech EV60 ±31 minuten (piek 240 vs 130 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 22 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Hyundai Ioniq 5 N haalt 448 km WLTP, de Renault Megane E-Tech EV60 450 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Hyundai Ioniq 5 N ongeveer € 5,25 en met de Renault Megane E-Tech EV60 ongeveer € 3,73, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van Hyundai Ioniq 5 en Renault Megane E-Tech?
De 240- en 130-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±24 en ±31 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.