Ford Puma Gen-E vs Volkswagen ID.3
De Ford Puma Gen-E en de Volkswagen ID.3 Pure 52 kWh zitten qua bereik dicht bij elkaar (376 vs 388 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.
In deze datavergelijking leggen we de Ford Puma Gen-E (compacte SUV, 2025) naast de Volkswagen ID.3 Pure 52 kWh (hatchback, 2024): accu, laadtijden, praktijkbereik en wat 100 km rijden kost. Alle afgeleide waarden zijn berekend en indicatief.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Ford Puma Gen-E | Volkswagen ID.3 Pure 52 kWh |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 43 kWh | 52 kWh |
| WLTP-bereik | 376 km | 388 km |
| Verbruik (berekend) | 11,4 kWh/100 km | 13,4 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 100 kW | 145 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 29 min | ± 24 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 136 km | ± 168 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,20 | € 3,75 |
| Aandrijving | FWD | RWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Kijk je naar WLTP-bereik, dan trekt de Volkswagen ID.3 Pure 52 kWh aan het langste eind met 388 om 376 km; dat scheelt 12 km, ruwweg 3%.
Bij de 10-80%-snellaadtijd ligt de Volkswagen ID.3 Pure 52 kWh voor: 24,3 versus 29,1 minuten, oftewel 4,8 minuten (zo'n 17%) verschil. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±136 km (bij de Ford Puma Gen-E) tegenover ±168 km (bij de Volkswagen ID.3 Pure 52 kWh) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Op het berekende verbruik wint de Ford Puma Gen-E: 11,4 tegenover 13,4 kWh/100 km — een verschil van 2 kWh/100 km (±15%). Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 82,57.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de Volkswagen ID.3 Pure 52 kWh er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Ford Puma Gen-E kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Ford Puma Gen-E en Volkswagen ID.3 Pure 52 kWh.
Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Ford Puma Gen-E of de Volkswagen ID.3 Pure 52 kWh?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Ford Puma Gen-E indicatief ±29 minuten en bij de Volkswagen ID.3 Pure 52 kWh ±24 minuten (piek 100 vs 145 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Ford Puma Gen-E en de Volkswagen ID.3?
Volgens de WLTP-opgave 376 km tegenover 388 km — een verschil van 12 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Ford Puma Gen-E ongeveer € 3,20 en met de Volkswagen ID.3 Pure 52 kWh ongeveer € 3,75, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Zijn deze cijfers exact?
Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.