Ford E-Transit Custom vs MG S5 EV
Met 337 en 340 km WLTP-bereik liggen de Ford E-Transit Custom en de MG S5 EV 49 kWh in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
Wie twijfelt tussen de Ford E-Transit Custom (bestelbus/bedrijfswagen, 2024) en de MG S5 EV 49 kWh (compacte SUV, 2025) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Ford E-Transit Custom | MG S5 EV 49 kWh |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 64 kWh | 47 kWh |
| WLTP-bereik | 337 km | 340 km |
| Verbruik (berekend) | 19 kWh/100 km | 13,8 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 125 kW | 120 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 35 min | ± 27 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 102 km | ± 135 km |
| Thuisladen per 100 km | € 5,32 | € 3,87 |
| Aandrijving | RWD | RWD |
| V2L | nee | ja |
Wat zeggen die verschillen?
Kijk je naar WLTP-bereik, dan trekt de MG S5 EV 49 kWh aan het langste eind met 340 om 337 km; dat scheelt 3 km, ruwweg 1%.
Bij de 10-80%-snellaadtijd ligt de MG S5 EV 49 kWh voor: 26,5 versus 34,7 minuten, oftewel 8,2 minuten (zo'n 24%) verschil. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Ford E-Transit Custom zo'n 102 km bij en bij de MG S5 EV 49 kWh ongeveer 135 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Op het berekende verbruik wint de MG S5 EV 49 kWh: 13,8 tegenover 19 kWh/100 km — een verschil van 5,2 kWh/100 km (±27%). Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 217,04.
Alleen de MG S5 EV 49 kWh heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Tel je bereik, snellaadtijd en verbruik bij elkaar op, dan komt de MG S5 EV 49 kWh als winnaar uit deze vergelijking. Dat maakt de Ford E-Transit Custom niet automatisch de mindere auto: aanschafprijs, binnenruimte en uitrusting staan buiten deze laaddata. De laadgidsen per model: Ford E-Transit Custom en MG S5 EV 49 kWh.
Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Ford E-Transit Custom of de MG S5 EV 49 kWh?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Ford E-Transit Custom indicatief ±35 minuten en bij de MG S5 EV 49 kWh ±27 minuten (piek 125 vs 120 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Ford E-Transit Custom en de MG S5 EV?
Volgens de WLTP-opgave 337 km tegenover 340 km — een verschil van 3 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Ford E-Transit Custom ongeveer € 5,32 en met de MG S5 EV 49 kWh ongeveer € 3,87, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van Ford E-Transit Custom en MG S5 EV?
De 125- en 120-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±35 en ±27 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.