Dacia Spring vs Abarth 500e
De Dacia Spring Electric 65 en de Abarth 500e zitten qua bereik dicht bij elkaar (220 vs 253 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.
Wie twijfelt tussen de Dacia Spring Electric 65 (stadsauto, 2024) en de Abarth 500e (stadsauto, 2023) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Dacia Spring Electric 65 | Abarth 500e |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 26,8 kWh | 37,3 kWh |
| WLTP-bereik | 220 km | 253 km |
| Verbruik (berekend) | 12,2 kWh/100 km | 14,7 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 7 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 30 kW | 85 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 61 min | ± 30 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 38 km | ± 89 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,41 | € 4,13 |
| Aandrijving | FWD | FWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Bij WLTP-bereik ligt de Abarth 500e voor: 253 versus 220 km, oftewel 33 km (zo'n 15%) verschil.
Op de 10-80%-snellaadtijd wint de Abarth 500e: 29,7 tegenover 60,5 minuten — een verschil van 30,8 minuten (±51%). In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Dacia Spring Electric 65 zo'n 38 km bij en bij de Abarth 500e ongeveer 89 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Op het berekende verbruik wint de Dacia Spring Electric 65: 12,2 tegenover 14,7 kWh/100 km — een verschil van 2,6 kWh/100 km (±17%). Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 107,57.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Abarth 500e met 11 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de Abarth 500e er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Dacia Spring Electric 65 kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Dacia Spring Electric 65 en Abarth 500e.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Dacia Spring Electric 65 of de Abarth 500e?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Dacia Spring Electric 65 indicatief ±61 minuten en bij de Abarth 500e ±30 minuten (piek 30 vs 85 kW). AC-laden gaat met maximaal 7 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Dacia Spring en de Abarth 500e?
Volgens de WLTP-opgave 220 km tegenover 253 km — een verschil van 33 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Dacia Spring Electric 65 ongeveer € 3,41 en met de Abarth 500e ongeveer € 4,13, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 26,8 kWh over 220 km voor de Dacia Spring Electric 65, 37,3 kWh over 253 km voor de Abarth 500e. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.