Citroën ë-C4 X vs Smart #3
Citroën ë-C4 X 54 kWh of Smart #3 Pro+: op papier 425 en 435 km WLTP, dus echte concurrenten. Hieronder de accu, laadtijden en kosten per 100 km naast elkaar, met berekende waarden.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Citroën ë-C4 X 54 kWh (sedan, 2023) en de Smart #3 Pro+ (compacte SUV, 2023) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Citroën ë-C4 X 54 kWh | Smart #3 Pro+ |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 48,1 kWh | 62 kWh |
| WLTP-bereik | 425 km | 435 km |
| Verbruik (berekend) | 11,3 kWh/100 km | 14,3 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 22 kW |
| DC-snelladen (piek) | 100 kW | 150 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 33 min | ± 28 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 137 km | ± 163 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,17 | € 3,99 |
| Aandrijving | FWD | RWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Kijk je naar WLTP-bereik, dan trekt de Smart #3 Pro+ aan het langste eind met 435 om 425 km; dat scheelt 10 km, ruwweg 2%.
Bij de 10-80%-snellaadtijd ligt de Smart #3 Pro+ voor: 28 versus 32,6 minuten, oftewel 4,6 minuten (zo'n 14%) verschil. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Citroën ë-C4 X 54 kWh zo'n 137 km bij en bij de Smart #3 Pro+ ongeveer 163 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Op het berekende verbruik wint de Citroën ë-C4 X 54 kWh: 11,3 tegenover 14,3 kWh/100 km — een verschil van 2,9 kWh/100 km (±21%). Wie jaarlijks 15.000 km thuis laadt, merkt dat in de portemonnee: ongeveer € 123,28 verschil.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Smart #3 Pro+ met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de Smart #3 Pro+ er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Citroën ë-C4 X 54 kWh kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Citroën ë-C4 X 54 kWh en Smart #3 Pro+.
Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Citroën ë-C4 X 54 kWh of de Smart #3 Pro+?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Citroën ë-C4 X 54 kWh indicatief ±33 minuten en bij de Smart #3 Pro+ ±28 minuten (piek 100 vs 150 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 22 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Citroën ë-C4 X en de Smart #3?
Volgens de WLTP-opgave 425 km tegenover 435 km — een verschil van 10 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Citroën ë-C4 X 54 kWh ongeveer € 3,17 en met de Smart #3 Pro+ ongeveer € 3,99, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 48,1 kWh over 425 km voor de Citroën ë-C4 X 54 kWh, 62 kWh over 435 km voor de Smart #3 Pro+. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.