Citroën ë-C4 vs Omoda E5
Met 415 en 430 km WLTP-bereik liggen de Citroën ë-C4 54 kWh en de Omoda E5 in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
Wie twijfelt tussen de Citroën ë-C4 54 kWh (hatchback, 2023) en de Omoda E5 (compacte SUV, 2024) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Citroën ë-C4 54 kWh | Omoda E5 |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 48,1 kWh | 61 kWh |
| WLTP-bereik | 415 km | 430 km |
| Verbruik (berekend) | 11,6 kWh/100 km | 14,2 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 9,9 kW |
| DC-snelladen (piek) | 100 kW | 80 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 33 min | ± 52 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 134 km | ± 87 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,25 | € 3,97 |
| Aandrijving | FWD | FWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Op WLTP-bereik wint de Omoda E5: 430 tegenover 415 km — een verschil van 15 km (±4%).
Bij de 10-80%-snellaadtijd ligt de Citroën ë-C4 54 kWh voor: 32,6 versus 51,7 minuten, oftewel 19,1 minuten (zo'n 37%) verschil. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±134 km (bij de Citroën ë-C4 54 kWh) tegenover ±87 km (bij de Omoda E5) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Op het berekende verbruik wint de Citroën ë-C4 54 kWh: 11,6 tegenover 14,2 kWh/100 km — een verschil van 2,6 kWh/100 km (±18%). Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 109,02.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Citroën ë-C4 54 kWh met 11 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de Citroën ë-C4 54 kWh de meeste punten. Wie de Omoda E5 overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: Citroën ë-C4 54 kWh en Omoda E5.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Citroën ë-C4 54 kWh of de Omoda E5?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Citroën ë-C4 54 kWh indicatief ±33 minuten en bij de Omoda E5 ±52 minuten (piek 100 vs 80 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 9,9 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Citroën ë-C4 en de Omoda E5?
Volgens de WLTP-opgave 415 km tegenover 430 km — een verschil van 15 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Citroën ë-C4 54 kWh ongeveer € 3,25 en met de Omoda E5 ongeveer € 3,97, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 48,1 kWh over 415 km voor de Citroën ë-C4 54 kWh, 61 kWh over 430 km voor de Omoda E5. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.