Citroën ë-C4 vs Kia EV6
De Citroën ë-C4 54 kWh en de Kia EV6 GT zitten qua bereik dicht bij elkaar (415 vs 424 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Citroën ë-C4 54 kWh (hatchback, 2023) en de Kia EV6 GT (middelgrote SUV, 2022) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Citroën ë-C4 54 kWh | Kia EV6 GT |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 48,1 kWh | 77,4 kWh |
| WLTP-bereik | 415 km | 424 km |
| Verbruik (berekend) | 11,6 kWh/100 km | 18,3 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 100 kW | 240 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 33 min | ± 22 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 134 km | ± 204 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,25 | € 5,11 |
| Aandrijving | FWD | AWD |
| V2L | nee | ja |
Wat zeggen die verschillen?
Bij WLTP-bereik ligt de Kia EV6 GT voor: 424 versus 415 km, oftewel 9 km (zo'n 2%) verschil.
Op de 10-80%-snellaadtijd wint de Kia EV6 GT: 21,8 tegenover 32,6 minuten — een verschil van 10,7 minuten (±33%). In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Citroën ë-C4 54 kWh zo'n 134 km bij en bij de Kia EV6 GT ongeveer 204 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Op het berekende verbruik wint de Citroën ë-C4 54 kWh: 11,6 tegenover 18,3 kWh/100 km — een verschil van 6,7 kWh/100 km (±37%). Wie jaarlijks 15.000 km thuis laadt, merkt dat in de portemonnee: ongeveer € 279,90 verschil.
Alleen de Kia EV6 GT heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de Kia EV6 GT er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Citroën ë-C4 54 kWh kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Citroën ë-C4 54 kWh en Kia EV6 GT.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Citroën ë-C4 54 kWh of de Kia EV6 GT?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Citroën ë-C4 54 kWh indicatief ±33 minuten en bij de Kia EV6 GT ±22 minuten (piek 100 vs 240 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Citroën ë-C4 en de Kia EV6?
Volgens de WLTP-opgave 415 km tegenover 424 km — een verschil van 9 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Citroën ë-C4 54 kWh ongeveer € 3,25 en met de Kia EV6 GT ongeveer € 5,11, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van Citroën ë-C4 en Kia EV6?
De 100- en 240-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±33 en ±22 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.