Citroën ë-C4 vs BMW iX
Citroën ë-C4 54 kWh of BMW iX xDrive40: op papier 415 en 425 km WLTP, dus echte concurrenten. Hieronder de accu, laadtijden en kosten per 100 km naast elkaar, met berekende waarden.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Citroën ë-C4 54 kWh (hatchback, 2023) en de BMW iX xDrive40 (grote SUV, 2021) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Citroën ë-C4 54 kWh | BMW iX xDrive40 |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 48,1 kWh | 71 kWh |
| WLTP-bereik | 415 km | 425 km |
| Verbruik (berekend) | 11,6 kWh/100 km | 16,7 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 100 kW | 150 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 33 min | ± 32 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 134 km | ± 139 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,25 | € 4,68 |
| Aandrijving | FWD | AWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
WLTP-bereik: hier scoort de BMW iX xDrive40 beter met 425 tegen 415 km — 10 km ofwel ±2% uit elkaar.
Op de 10-80%-snellaadtijd wint de BMW iX xDrive40: 32,1 tegenover 32,6 minuten — een verschil van 0,5 minuten (±2%). Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±134 km (bij de Citroën ë-C4 54 kWh) tegenover ±139 km (bij de BMW iX xDrive40) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Op het berekende verbruik wint de Citroën ë-C4 54 kWh: 11,6 tegenover 16,7 kWh/100 km — een verschil van 5,1 kWh/100 km (±31%). Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 214,85.
Conclusie
Tel je bereik, snellaadtijd en verbruik bij elkaar op, dan komt de BMW iX xDrive40 als winnaar uit deze vergelijking. Dat maakt de Citroën ë-C4 54 kWh niet automatisch de mindere auto: aanschafprijs, binnenruimte en uitrusting staan buiten deze laaddata. De laadgidsen per model: Citroën ë-C4 54 kWh en BMW iX xDrive40.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Citroën ë-C4 54 kWh of de BMW iX xDrive40?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Citroën ë-C4 54 kWh indicatief ±33 minuten en bij de BMW iX xDrive40 ±32 minuten (piek 100 vs 150 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Citroën ë-C4 54 kWh haalt 415 km WLTP, de BMW iX xDrive40 425 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Citroën ë-C4 54 kWh ongeveer € 3,25 en met de BMW iX xDrive40 ongeveer € 4,68, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Zijn deze cijfers exact?
Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.