Citroën ë-C3 vs Volvo EX30
Met 320 en 344 km WLTP-bereik liggen de Citroën ë-C3 44 kWh en de Volvo EX30 Single Motor in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
Wie twijfelt tussen de Citroën ë-C3 44 kWh (stadsauto, 2024) en de Volvo EX30 Single Motor (compacte SUV, 2023) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Citroën ë-C3 44 kWh | Volvo EX30 Single Motor |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 44 kWh | 49 kWh |
| WLTP-bereik | 320 km | 344 km |
| Verbruik (berekend) | 13,8 kWh/100 km | 14,2 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 100 kW | 134 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 30 min | ± 25 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 113 km | ± 146 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,85 | € 3,99 |
| Aandrijving | FWD | RWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
WLTP-bereik: hier scoort de Volvo EX30 Single Motor beter met 344 tegen 320 km — 24 km ofwel ±8% uit elkaar.
Kijk je naar de 10-80%-snellaadtijd, dan trekt de Volvo EX30 Single Motor aan het langste eind met 24,8 om 29,8 minuten; dat scheelt 5 minuten, ruwweg 17%. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±113 km (bij de Citroën ë-C3 44 kWh) tegenover ±146 km (bij de Volvo EX30 Single Motor) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Op het berekende verbruik wint de Citroën ë-C3 44 kWh: 13,8 tegenover 14,2 kWh/100 km — een verschil van 0,5 kWh/100 km (±3%). Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 20,76.
Conclusie
Tel je bereik, snellaadtijd en verbruik bij elkaar op, dan komt de Volvo EX30 Single Motor als winnaar uit deze vergelijking. Dat maakt de Citroën ë-C3 44 kWh niet automatisch de mindere auto: aanschafprijs, binnenruimte en uitrusting staan buiten deze laaddata. De laadgidsen per model: Citroën ë-C3 44 kWh en Volvo EX30 Single Motor.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Citroën ë-C3 44 kWh of de Volvo EX30 Single Motor?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Citroën ë-C3 44 kWh indicatief ±30 minuten en bij de Volvo EX30 Single Motor ±25 minuten (piek 100 vs 134 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Citroën ë-C3 en de Volvo EX30?
Volgens de WLTP-opgave 320 km tegenover 344 km — een verschil van 24 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Citroën ë-C3 44 kWh ongeveer € 3,85 en met de Volvo EX30 Single Motor ongeveer € 3,99, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van Citroën ë-C3 en Volvo EX30?
De 100- en 134-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±30 en ±25 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.