Citroën ë-C3 vs Abarth 600e
De Citroën ë-C3 44 kWh en de Abarth 600e zitten qua bereik dicht bij elkaar (320 vs 334 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.
Wie twijfelt tussen de Citroën ë-C3 44 kWh (stadsauto, 2024) en de Abarth 600e (compacte SUV, 2024) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Citroën ë-C3 44 kWh | Abarth 600e |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 44 kWh | 51 kWh |
| WLTP-bereik | 320 km | 334 km |
| Verbruik (berekend) | 13,8 kWh/100 km | 15,3 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 100 kW | 100 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 30 min | ± 35 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 113 km | ± 102 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,85 | € 4,28 |
| Aandrijving | FWD | FWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Kijk je naar WLTP-bereik, dan trekt de Abarth 600e aan het langste eind met 334 om 320 km; dat scheelt 14 km, ruwweg 4%.
Op de 10-80%-snellaadtijd wint de Citroën ë-C3 44 kWh: 29,8 tegenover 34,5 minuten — een verschil van 4,7 minuten (±14%). In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Citroën ë-C3 44 kWh zo'n 113 km bij en bij de Abarth 600e ongeveer 102 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Kijk je naar het berekende verbruik, dan trekt de Citroën ë-C3 44 kWh aan het langste eind met 13,8 om 15,3 kWh/100 km; dat scheelt 1,5 kWh/100 km, ruwweg 10%. Wie jaarlijks 15.000 km thuis laadt, merkt dat in de portemonnee: ongeveer € 63,82 verschil.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de Citroën ë-C3 44 kWh er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Abarth 600e kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Citroën ë-C3 44 kWh en Abarth 600e.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Citroën ë-C3 44 kWh of de Abarth 600e?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Citroën ë-C3 44 kWh indicatief ±30 minuten en bij de Abarth 600e ±35 minuten (piek 100 vs 100 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Citroën ë-C3 en de Abarth 600e?
Volgens de WLTP-opgave 320 km tegenover 334 km — een verschil van 14 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Citroën ë-C3 44 kWh ongeveer € 3,85 en met de Abarth 600e ongeveer € 4,28, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Zijn deze cijfers exact?
Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.