BYD Seal U vs Kia EV6
Met 420 en 424 km WLTP-bereik liggen de BYD Seal U Comfort en de Kia EV6 GT in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
In deze datavergelijking leggen we de BYD Seal U Comfort (middelgrote SUV, 2024) naast de Kia EV6 GT (middelgrote SUV, 2022): accu, laadtijden, praktijkbereik en wat 100 km rijden kost. Alle afgeleide waarden zijn berekend en indicatief.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | BYD Seal U Comfort | Kia EV6 GT |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 71,8 kWh | 77,4 kWh |
| WLTP-bereik | 420 km | 424 km |
| Verbruik (berekend) | 17,1 kWh/100 km | 18,3 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 115 kW | 240 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 42 min | ± 22 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 104 km | ± 204 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,79 | € 5,11 |
| Aandrijving | FWD | AWD |
| V2L | ja | ja |
Wat zeggen die verschillen?
Kijk je naar WLTP-bereik, dan trekt de Kia EV6 GT aan het langste eind met 424 om 420 km; dat scheelt 4 km, ruwweg 1%.
Kijk je naar de 10-80%-snellaadtijd, dan trekt de Kia EV6 GT aan het langste eind met 21,8 om 42,3 minuten; dat scheelt 20,4 minuten, ruwweg 48%. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de BYD Seal U Comfort zo'n 104 km bij en bij de Kia EV6 GT ongeveer 204 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Kijk je naar het berekende verbruik, dan trekt de BYD Seal U Comfort aan het langste eind met 17,1 om 18,3 kWh/100 km; dat scheelt 1,2 kWh/100 km, ruwweg 6%. Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 48,70.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de Kia EV6 GT de meeste punten. Wie de BYD Seal U Comfort overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: BYD Seal U Comfort en Kia EV6 GT.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de BYD Seal U Comfort of de Kia EV6 GT?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de BYD Seal U Comfort indicatief ±42 minuten en bij de Kia EV6 GT ±22 minuten (piek 115 vs 240 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de BYD Seal U en de Kia EV6?
Volgens de WLTP-opgave 420 km tegenover 424 km — een verschil van 4 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de BYD Seal U Comfort ongeveer € 4,79 en met de Kia EV6 GT ongeveer € 5,11, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van BYD Seal U en Kia EV6?
De 115- en 240-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±42 en ±22 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.