BYD Seal U vs Citroën ë-C4 X
De BYD Seal U Comfort en de Citroën ë-C4 X 54 kWh zitten qua bereik dicht bij elkaar (420 vs 425 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.
In deze datavergelijking leggen we de BYD Seal U Comfort (middelgrote SUV, 2024) naast de Citroën ë-C4 X 54 kWh (sedan, 2023): accu, laadtijden, praktijkbereik en wat 100 km rijden kost. Alle afgeleide waarden zijn berekend en indicatief.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | BYD Seal U Comfort | Citroën ë-C4 X 54 kWh |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 71,8 kWh | 48,1 kWh |
| WLTP-bereik | 420 km | 425 km |
| Verbruik (berekend) | 17,1 kWh/100 km | 11,3 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 115 kW | 100 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 42 min | ± 33 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 104 km | ± 137 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,79 | € 3,17 |
| Aandrijving | FWD | FWD |
| V2L | ja | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Op WLTP-bereik wint de Citroën ë-C4 X 54 kWh: 425 tegenover 420 km — een verschil van 5 km (±1%).
Bij de 10-80%-snellaadtijd ligt de Citroën ë-C4 X 54 kWh voor: 32,6 versus 42,3 minuten, oftewel 9,7 minuten (zo'n 23%) verschil. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±104 km (bij de BYD Seal U Comfort) tegenover ±137 km (bij de Citroën ë-C4 X 54 kWh) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Op het berekende verbruik wint de Citroën ë-C4 X 54 kWh: 11,3 tegenover 17,1 kWh/100 km — een verschil van 5,8 kWh/100 km (±34%). Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 242,66.
Alleen de BYD Seal U Comfort heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de Citroën ë-C4 X 54 kWh er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De BYD Seal U Comfort kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: BYD Seal U Comfort en Citroën ë-C4 X 54 kWh.
Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de BYD Seal U Comfort of de Citroën ë-C4 X 54 kWh?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de BYD Seal U Comfort indicatief ±42 minuten en bij de Citroën ë-C4 X 54 kWh ±33 minuten (piek 115 vs 100 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de BYD Seal U en de Citroën ë-C4 X?
Volgens de WLTP-opgave 420 km tegenover 425 km — een verschil van 5 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de BYD Seal U Comfort ongeveer € 4,79 en met de Citroën ë-C4 X 54 kWh ongeveer € 3,17, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van BYD Seal U en Citroën ë-C4 X?
De 115- en 100-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±42 en ±33 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.