EV-database

BYD Seal U vs BMW iX

Met 420 en 425 km WLTP-bereik liggen de BYD Seal U Comfort en de BMW iX xDrive40 in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.

In deze datavergelijking leggen we de BYD Seal U Comfort (middelgrote SUV, 2024) naast de BMW iX xDrive40 (grote SUV, 2021): accu, laadtijden, praktijkbereik en wat 100 km rijden kost. Alle afgeleide waarden zijn berekend en indicatief.

De cijfers naast elkaar

Fabrieksopgaven plus berekende waarden (indicatief, 2026)
KenmerkBYD Seal U ComfortBMW iX xDrive40
Bruikbare accu71,8 kWh71 kWh
WLTP-bereik420 km425 km
Verbruik (berekend)17,1 kWh/100 km16,7 kWh/100 km
AC-laden (max)11 kW11 kW
DC-snelladen (piek)115 kW150 kW
10-80% snelladen (indicatief)± 42 min± 32 min
Bijgeladen bereik per 15 min± 104 km± 139 km
Thuisladen per 100 km€ 4,79€ 4,68
AandrijvingFWDAWD
V2Ljanee

Wat zeggen die verschillen?

Bij WLTP-bereik ligt de BMW iX xDrive40 voor: 425 versus 420 km, oftewel 5 km (zo'n 1%) verschil.

Kijk je naar de 10-80%-snellaadtijd, dan trekt de BMW iX xDrive40 aan het langste eind met 32,1 om 42,3 minuten; dat scheelt 10,2 minuten, ruwweg 24%. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±104 km (bij de BYD Seal U Comfort) tegenover ±139 km (bij de BMW iX xDrive40) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.

Bij het berekende verbruik ligt de BMW iX xDrive40 voor: 16,7 versus 17,1 kWh/100 km, oftewel 0,4 kWh/100 km (zo'n 2%) verschil. Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 16,35.

Alleen de BYD Seal U Comfort heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.

Conclusie

Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de BMW iX xDrive40 de meeste punten. Wie de BYD Seal U Comfort overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: BYD Seal U Comfort en BMW iX xDrive40.

Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.

Bronnen

  1. RVO — Elektrisch rijden
  2. Milieu Centraal — Elektrische auto
  3. Rijksoverheid — Elektrisch rijden

StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.

Veelgestelde vragen

Welke laadt sneller: de BYD Seal U Comfort of de BMW iX xDrive40?

Aan de snellader duurt 10-80% bij de BYD Seal U Comfort indicatief ±42 minuten en bij de BMW iX xDrive40 ±32 minuten (piek 115 vs 150 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.

Welke komt verder op een volle accu?

Op papier: de BYD Seal U Comfort haalt 420 km WLTP, de BMW iX xDrive40 425 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.

Welke is goedkoper per 100 km?

Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de BYD Seal U Comfort ongeveer € 4,79 en met de BMW iX xDrive40 ongeveer € 4,68, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.

Waar komen de verbruikscijfers vandaan?

Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 71,8 kWh over 420 km voor de BYD Seal U Comfort, 71 kWh over 425 km voor de BMW iX xDrive40. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.