EV-database

BYD Seal vs Volkswagen ID.5

BYD Seal AWD Excellence of Volkswagen ID.5 GTX: op papier 520 en 522 km WLTP, dus echte concurrenten. Hieronder de accu, laadtijden en kosten per 100 km naast elkaar, met berekende waarden.

Wie twijfelt tussen de BYD Seal AWD Excellence (sedan, 2023) en de Volkswagen ID.5 GTX (middelgrote SUV, 2023) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.

De cijfers naast elkaar

Fabrieksopgaven plus berekende waarden (indicatief, 2026)
KenmerkBYD Seal AWD ExcellenceVolkswagen ID.5 GTX
Bruikbare accu82,5 kWh77 kWh
WLTP-bereik520 km522 km
Verbruik (berekend)15,9 kWh/100 km14,8 kWh/100 km
AC-laden (max)11 kW11 kW
DC-snelladen (piek)150 kW175 kW
10-80% snelladen (indicatief)± 37 min± 30 min
Bijgeladen bereik per 15 min± 147 km± 184 km
Thuisladen per 100 km€ 4,44€ 4,13
AandrijvingAWDAWD
V2Ljanee

Wat zeggen die verschillen?

WLTP-bereik: hier scoort de Volkswagen ID.5 GTX beter met 522 tegen 520 km — 2 km ofwel ±0% uit elkaar.

Op de 10-80%-snellaadtijd wint de Volkswagen ID.5 GTX: 29,8 tegenover 37,3 minuten — een verschil van 7,5 minuten (±20%). Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±147 km (bij de BYD Seal AWD Excellence) tegenover ±184 km (bij de Volkswagen ID.5 GTX) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.

Bij het berekende verbruik ligt de Volkswagen ID.5 GTX voor: 14,8 versus 15,9 kWh/100 km, oftewel 1,1 kWh/100 km (zo'n 7%) verschil. Wie jaarlijks 15.000 km thuis laadt, merkt dat in de portemonnee: ongeveer € 46,81 verschil.

Alleen de BYD Seal AWD Excellence heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.

Conclusie

Tel je bereik, snellaadtijd en verbruik bij elkaar op, dan komt de Volkswagen ID.5 GTX als winnaar uit deze vergelijking. Dat maakt de BYD Seal AWD Excellence niet automatisch de mindere auto: aanschafprijs, binnenruimte en uitrusting staan buiten deze laaddata. De laadgidsen per model: BYD Seal AWD Excellence en Volkswagen ID.5 GTX.

Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.

Bronnen

  1. Rijksoverheid — Elektrisch rijden
  2. RVO — Elektrisch rijden
  3. ANWB — Elektrisch rijden

StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.

Veelgestelde vragen

Welke laadt sneller: de BYD Seal AWD Excellence of de Volkswagen ID.5 GTX?

Aan de snellader duurt 10-80% bij de BYD Seal AWD Excellence indicatief ±37 minuten en bij de Volkswagen ID.5 GTX ±30 minuten (piek 150 vs 175 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.

Hoeveel bereik scheelt het tussen de BYD Seal en de Volkswagen ID.5?

Volgens de WLTP-opgave 520 km tegenover 522 km — een verschil van 2 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.

Welke is goedkoper per 100 km?

Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de BYD Seal AWD Excellence ongeveer € 4,44 en met de Volkswagen ID.5 GTX ongeveer € 4,13, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.

Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van BYD Seal en Volkswagen ID.5?

De 150- en 175-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±37 en ±30 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.