BMW iX3 vs MG S5 EV
Met 461 en 480 km WLTP-bereik liggen de BMW iX3 en de MG S5 EV 64 kWh in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
Wie twijfelt tussen de BMW iX3 (middelgrote SUV, 2021) en de MG S5 EV 64 kWh (compacte SUV, 2025) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | BMW iX3 | MG S5 EV 64 kWh |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 74 kWh | 62 kWh |
| WLTP-bereik | 461 km | 480 km |
| Verbruik (berekend) | 16,1 kWh/100 km | 12,9 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 150 kW | 139 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 33 min | ± 30 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 145 km | ± 167 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,49 | € 3,62 |
| Aandrijving | RWD | RWD |
| V2L | nee | ja |
Wat zeggen die verschillen?
Bij WLTP-bereik ligt de MG S5 EV 64 kWh voor: 480 versus 461 km, oftewel 19 km (zo'n 4%) verschil.
Kijk je naar de 10-80%-snellaadtijd, dan trekt de MG S5 EV 64 kWh aan het langste eind met 30,2 om 33,4 minuten; dat scheelt 3,2 minuten, ruwweg 10%. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±145 km (bij de BMW iX3) tegenover ±167 km (bij de MG S5 EV 64 kWh) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Op het berekende verbruik wint de MG S5 EV 64 kWh: 12,9 tegenover 16,1 kWh/100 km — een verschil van 3,1 kWh/100 km (±20%). Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 131,69.
Alleen de MG S5 EV 64 kWh heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Tel je bereik, snellaadtijd en verbruik bij elkaar op, dan komt de MG S5 EV 64 kWh als winnaar uit deze vergelijking. Dat maakt de BMW iX3 niet automatisch de mindere auto: aanschafprijs, binnenruimte en uitrusting staan buiten deze laaddata. De laadgidsen per model: BMW iX3 en MG S5 EV 64 kWh.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de BMW iX3 of de MG S5 EV 64 kWh?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de BMW iX3 indicatief ±33 minuten en bij de MG S5 EV 64 kWh ±30 minuten (piek 150 vs 139 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de BMW iX3 haalt 461 km WLTP, de MG S5 EV 64 kWh 480 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de BMW iX3 ongeveer € 4,49 en met de MG S5 EV 64 kWh ongeveer € 3,62, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 74 kWh over 461 km voor de BMW iX3, 62 kWh over 480 km voor de MG S5 EV 64 kWh. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.