BMW i7 vs BMW iX
De BMW i7 xDrive60 en de BMW iX xDrive50 zitten qua bereik dicht bij elkaar (625 vs 630 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de BMW i7 xDrive60 (sedan, 2022) en de BMW iX xDrive50 (grote SUV, 2021) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | BMW i7 xDrive60 | BMW iX xDrive50 |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 102 kWh | 105 kWh |
| WLTP-bereik | 625 km | 630 km |
| Verbruik (berekend) | 16,3 kWh/100 km | 16,7 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 195 kW | 195 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 35 min | ± 36 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 185 km | ± 181 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,57 | € 4,67 |
| Aandrijving | AWD | AWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Op WLTP-bereik wint de BMW iX xDrive50: 630 tegenover 625 km — een verschil van 5 km (±1%).
De 10-80%-snellaadtijd: hier scoort de BMW i7 xDrive60 beter met 35,4 tegen 36,5 minuten — 1 minuten ofwel ±3% uit elkaar. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±185 km (bij de BMW i7 xDrive60) tegenover ±181 km (bij de BMW iX xDrive50) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Bij het berekende verbruik ligt de BMW i7 xDrive60 voor: 16,3 versus 16,7 kWh/100 km, oftewel 0,3 kWh/100 km (zo'n 2%) verschil. Wie jaarlijks 15.000 km thuis laadt, merkt dat in de portemonnee: ongeveer € 14,56 verschil.
Conclusie
Tel je bereik, snellaadtijd en verbruik bij elkaar op, dan komt de BMW i7 xDrive60 als winnaar uit deze vergelijking. Dat maakt de BMW iX xDrive50 niet automatisch de mindere auto: aanschafprijs, binnenruimte en uitrusting staan buiten deze laaddata. De laadgidsen per model: BMW i7 xDrive60 en BMW iX xDrive50.
Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de BMW i7 xDrive60 of de BMW iX xDrive50?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de BMW i7 xDrive60 indicatief ±35 minuten en bij de BMW iX xDrive50 ±36 minuten (piek 195 vs 195 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de BMW i7 xDrive60 haalt 625 km WLTP, de BMW iX xDrive50 630 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de BMW i7 xDrive60 ongeveer € 4,57 en met de BMW iX xDrive50 ongeveer € 4,67, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Zijn deze cijfers exact?
Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.