Volvo EX30 vs Citroën ë-C4
De Volvo EX30 Single Motor en de Citroën ë-C4 50 kWh zitten qua bereik dicht bij elkaar (344 vs 357 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Volvo EX30 Single Motor (compacte SUV, 2023) en de Citroën ë-C4 50 kWh (hatchback, 2021) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Volvo EX30 Single Motor | Citroën ë-C4 50 kWh |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 49 kWh | 46,3 kWh |
| WLTP-bereik | 344 km | 357 km |
| Verbruik (berekend) | 14,2 kWh/100 km | 13 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 134 kW | 100 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 25 min | ± 31 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 146 km | ± 120 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,99 | € 3,63 |
| Aandrijving | RWD | FWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
WLTP-bereik: hier scoort de Citroën ë-C4 50 kWh beter met 357 tegen 344 km — 13 km ofwel ±4% uit elkaar.
Kijk je naar de 10-80%-snellaadtijd, dan trekt de Volvo EX30 Single Motor aan het langste eind met 24,8 om 31,4 minuten; dat scheelt 6,6 minuten, ruwweg 21%. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±146 km (bij de Volvo EX30 Single Motor) tegenover ±120 km (bij de Citroën ë-C4 50 kWh) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Het berekende verbruik: hier scoort de Citroën ë-C4 50 kWh beter met 13 tegen 14,2 kWh/100 km — 1,3 kWh/100 km ofwel ±9% uit elkaar. Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 53,55.
Conclusie
Tel je bereik, snellaadtijd en verbruik bij elkaar op, dan komt de Citroën ë-C4 50 kWh als winnaar uit deze vergelijking. Dat maakt de Volvo EX30 Single Motor niet automatisch de mindere auto: aanschafprijs, binnenruimte en uitrusting staan buiten deze laaddata. De laadgidsen per model: Volvo EX30 Single Motor en Citroën ë-C4 50 kWh.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Volvo EX30 Single Motor of de Citroën ë-C4 50 kWh?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Volvo EX30 Single Motor indicatief ±25 minuten en bij de Citroën ë-C4 50 kWh ±31 minuten (piek 134 vs 100 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Volvo EX30 en de Citroën ë-C4?
Volgens de WLTP-opgave 344 km tegenover 357 km — een verschil van 13 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Volvo EX30 Single Motor ongeveer € 3,99 en met de Citroën ë-C4 50 kWh ongeveer € 3,63, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 49 kWh over 344 km voor de Volvo EX30 Single Motor, 46,3 kWh over 357 km voor de Citroën ë-C4 50 kWh. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.