Volkswagen ID.7 Tourer vs Kia EV4
Volkswagen ID.7 Tourer Pro of Kia EV4 81 kWh: op papier 605 en 630 km WLTP, dus echte concurrenten. Hieronder de accu, laadtijden en kosten per 100 km naast elkaar, met berekende waarden.
In deze datavergelijking leggen we de Volkswagen ID.7 Tourer Pro (stationwagon, 2024) naast de Kia EV4 81 kWh (hatchback, 2025): accu, laadtijden, praktijkbereik en wat 100 km rijden kost. Alle afgeleide waarden zijn berekend en indicatief.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Volkswagen ID.7 Tourer Pro | Kia EV4 81 kWh |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 77 kWh | 81,4 kWh |
| WLTP-bereik | 605 km | 630 km |
| Verbruik (berekend) | 12,7 kWh/100 km | 12,9 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 175 kW | 128 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 30 min | ± 43 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 213 km | ± 154 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,56 | € 3,62 |
| Aandrijving | RWD | FWD |
| V2L | nee | ja |
Wat zeggen die verschillen?
Op WLTP-bereik wint de Kia EV4 81 kWh: 630 tegenover 605 km — een verschil van 25 km (±4%).
Op de 10-80%-snellaadtijd wint de Volkswagen ID.7 Tourer Pro: 29,8 tegenover 43,1 minuten — een verschil van 13,3 minuten (±31%). In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Volkswagen ID.7 Tourer Pro zo'n 213 km bij en bij de Kia EV4 81 kWh ongeveer 154 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Bij het berekende verbruik ligt de Volkswagen ID.7 Tourer Pro voor: 12,7 versus 12,9 kWh/100 km, oftewel 0,2 kWh/100 km (zo'n 1%) verschil. Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 8,12.
Alleen de Kia EV4 81 kWh heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Tel je bereik, snellaadtijd en verbruik bij elkaar op, dan komt de Volkswagen ID.7 Tourer Pro als winnaar uit deze vergelijking. Dat maakt de Kia EV4 81 kWh niet automatisch de mindere auto: aanschafprijs, binnenruimte en uitrusting staan buiten deze laaddata. De laadgidsen per model: Volkswagen ID.7 Tourer Pro en Kia EV4 81 kWh.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Volkswagen ID.7 Tourer Pro of de Kia EV4 81 kWh?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Volkswagen ID.7 Tourer Pro indicatief ±30 minuten en bij de Kia EV4 81 kWh ±43 minuten (piek 175 vs 128 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Volkswagen ID.7 Tourer Pro haalt 605 km WLTP, de Kia EV4 81 kWh 630 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Volkswagen ID.7 Tourer Pro ongeveer € 3,56 en met de Kia EV4 81 kWh ongeveer € 3,62, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 77 kWh over 605 km voor de Volkswagen ID.7 Tourer Pro, 81,4 kWh over 630 km voor de Kia EV4 81 kWh. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.