Volkswagen ID.7 vs Kia EV4
Met 621 en 630 km WLTP-bereik liggen de Volkswagen ID.7 Pro en de Kia EV4 81 kWh in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
Wie twijfelt tussen de Volkswagen ID.7 Pro (sedan, 2024) en de Kia EV4 81 kWh (hatchback, 2025) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Volkswagen ID.7 Pro | Kia EV4 81 kWh |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 77 kWh | 81,4 kWh |
| WLTP-bereik | 621 km | 630 km |
| Verbruik (berekend) | 12,4 kWh/100 km | 12,9 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 175 kW | 128 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 30 min | ± 43 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 219 km | ± 154 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,47 | € 3,62 |
| Aandrijving | RWD | FWD |
| V2L | nee | ja |
Wat zeggen die verschillen?
WLTP-bereik: hier scoort de Kia EV4 81 kWh beter met 630 tegen 621 km — 9 km ofwel ±1% uit elkaar.
De 10-80%-snellaadtijd: hier scoort de Volkswagen ID.7 Pro beter met 29,8 tegen 43,1 minuten — 13,3 minuten ofwel ±31% uit elkaar. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Volkswagen ID.7 Pro zo'n 219 km bij en bij de Kia EV4 81 kWh ongeveer 154 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Kijk je naar het berekende verbruik, dan trekt de Volkswagen ID.7 Pro aan het langste eind met 12,4 om 12,9 kWh/100 km; dat scheelt 0,5 kWh/100 km, ruwweg 4%. Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 21,89.
Alleen de Kia EV4 81 kWh heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de Volkswagen ID.7 Pro er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Kia EV4 81 kWh kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Volkswagen ID.7 Pro en Kia EV4 81 kWh.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Volkswagen ID.7 Pro of de Kia EV4 81 kWh?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Volkswagen ID.7 Pro indicatief ±30 minuten en bij de Kia EV4 81 kWh ±43 minuten (piek 175 vs 128 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Volkswagen ID.7 Pro haalt 621 km WLTP, de Kia EV4 81 kWh 630 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Volkswagen ID.7 Pro ongeveer € 3,47 en met de Kia EV4 81 kWh ongeveer € 3,62, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Zijn deze cijfers exact?
Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.