Volkswagen ID.4 vs Cupra Tavascan
De Volkswagen ID.4 GTX en de Cupra Tavascan VZ zitten qua bereik dicht bij elkaar (516 vs 522 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.
Wie twijfelt tussen de Volkswagen ID.4 GTX (middelgrote SUV, 2023) en de Cupra Tavascan VZ (middelgrote SUV, 2024) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Volkswagen ID.4 GTX | Cupra Tavascan VZ |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 77 kWh | 77 kWh |
| WLTP-bereik | 516 km | 522 km |
| Verbruik (berekend) | 14,9 kWh/100 km | 14,8 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 175 kW | 135 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 30 min | ± 39 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 182 km | ± 142 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,18 | € 4,13 |
| Aandrijving | AWD | AWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Kijk je naar WLTP-bereik, dan trekt de Cupra Tavascan VZ aan het langste eind met 522 om 516 km; dat scheelt 6 km, ruwweg 1%.
De 10-80%-snellaadtijd: hier scoort de Volkswagen ID.4 GTX beter met 29,8 tegen 38,6 minuten — 8,8 minuten ofwel ±23% uit elkaar. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±182 km (bij de Volkswagen ID.4 GTX) tegenover ±142 km (bij de Cupra Tavascan VZ) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Bij het berekende verbruik ligt de Cupra Tavascan VZ voor: 14,8 versus 14,9 kWh/100 km, oftewel 0,2 kWh/100 km (zo'n 1%) verschil. Wie jaarlijks 15.000 km thuis laadt, merkt dat in de portemonnee: ongeveer € 7,20 verschil.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de Cupra Tavascan VZ de meeste punten. Wie de Volkswagen ID.4 GTX overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: Volkswagen ID.4 GTX en Cupra Tavascan VZ.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Volkswagen ID.4 GTX of de Cupra Tavascan VZ?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Volkswagen ID.4 GTX indicatief ±30 minuten en bij de Cupra Tavascan VZ ±39 minuten (piek 175 vs 135 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Volkswagen ID.4 GTX haalt 516 km WLTP, de Cupra Tavascan VZ 522 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Volkswagen ID.4 GTX ongeveer € 4,18 en met de Cupra Tavascan VZ ongeveer € 4,13, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Zijn deze cijfers exact?
Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.