EV-database

Renault Scenic E-Tech vs MG MG4

Met 430 en 450 km WLTP-bereik liggen de Renault Scenic E-Tech Standard Range en de MG MG4 Comfort 64 kWh in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.

Wie twijfelt tussen de Renault Scenic E-Tech Standard Range (middelgrote SUV, 2024) en de MG MG4 Comfort 64 kWh (hatchback, 2022) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.

De cijfers naast elkaar

Fabrieksopgaven plus berekende waarden (indicatief, 2026)
KenmerkRenault Scenic E-Tech Standard RangeMG MG4 Comfort 64 kWh
Bruikbare accu60 kWh61,7 kWh
WLTP-bereik430 km450 km
Verbruik (berekend)14 kWh/100 km13,7 kWh/100 km
AC-laden (max)22 kW11 kW
DC-snelladen (piek)130 kW135 kW
10-80% snelladen (indicatief)± 31 min± 31 min
Bijgeladen bereik per 15 min± 144 km± 153 km
Thuisladen per 100 km€ 3,91€ 3,84
AandrijvingFWDRWD
V2Lneeja

Wat zeggen die verschillen?

Kijk je naar WLTP-bereik, dan trekt de MG MG4 Comfort 64 kWh aan het langste eind met 450 om 430 km; dat scheelt 20 km, ruwweg 5%.

Op de 10-80%-snellaadtijd wint de MG MG4 Comfort 64 kWh: 31 tegenover 31,3 minuten — een verschil van 0,3 minuten (±1%). In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Renault Scenic E-Tech Standard Range zo'n 144 km bij en bij de MG MG4 Comfort 64 kWh ongeveer 153 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.

Op het berekende verbruik wint de MG MG4 Comfort 64 kWh: 13,7 tegenover 14 kWh/100 km — een verschil van 0,2 kWh/100 km (±2%). Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 10,18.

Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Renault Scenic E-Tech Standard Range met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.

Alleen de MG MG4 Comfort 64 kWh heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.

Conclusie

Puur op deze laaddata staat de MG MG4 Comfort 64 kWh er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Renault Scenic E-Tech Standard Range kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Renault Scenic E-Tech Standard Range en MG MG4 Comfort 64 kWh.

Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.

Bronnen

  1. ANWB — Elektrisch rijden
  2. Rijksoverheid — Elektrisch rijden
  3. Milieu Centraal — Elektrische auto

StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.

Veelgestelde vragen

Welke laadt sneller: de Renault Scenic E-Tech Standard Range of de MG MG4 Comfort 64 kWh?

Aan de snellader duurt 10-80% bij de Renault Scenic E-Tech Standard Range indicatief ±31 minuten en bij de MG MG4 Comfort 64 kWh ±31 minuten (piek 130 vs 135 kW). AC-laden gaat met maximaal 22 respectievelijk 11 kW.

Hoeveel bereik scheelt het tussen de Renault Scenic E-Tech en de MG MG4?

Volgens de WLTP-opgave 430 km tegenover 450 km — een verschil van 20 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.

Welke is goedkoper per 100 km?

Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Renault Scenic E-Tech Standard Range ongeveer € 3,91 en met de MG MG4 Comfort 64 kWh ongeveer € 3,84, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.

Zijn deze cijfers exact?

Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.