Renault Scenic E-Tech vs Kia EV3
Renault Scenic E-Tech Standard Range of Kia EV3 58 kWh: op papier 430 en 436 km WLTP, dus echte concurrenten. Hieronder de accu, laadtijden en kosten per 100 km naast elkaar, met berekende waarden.
Wie twijfelt tussen de Renault Scenic E-Tech Standard Range (middelgrote SUV, 2024) en de Kia EV3 58 kWh (compacte SUV, 2024) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Renault Scenic E-Tech Standard Range | Kia EV3 58 kWh |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 60 kWh | 58,3 kWh |
| WLTP-bereik | 430 km | 436 km |
| Verbruik (berekend) | 14 kWh/100 km | 13,4 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 22 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 130 kW | 102 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 31 min | ± 39 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 144 km | ± 118 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,91 | € 3,74 |
| Aandrijving | FWD | FWD |
| V2L | nee | ja |
Wat zeggen die verschillen?
Bij WLTP-bereik ligt de Kia EV3 58 kWh voor: 436 versus 430 km, oftewel 6 km (zo'n 1%) verschil.
Bij de 10-80%-snellaadtijd ligt de Renault Scenic E-Tech Standard Range voor: 31,3 versus 38,7 minuten, oftewel 7,5 minuten (zo'n 19%) verschil. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Renault Scenic E-Tech Standard Range zo'n 144 km bij en bij de Kia EV3 58 kWh ongeveer 118 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Het berekende verbruik: hier scoort de Kia EV3 58 kWh beter met 13,4 tegen 14 kWh/100 km — 0,6 kWh/100 km ofwel ±4% uit elkaar. Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 24,44.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Renault Scenic E-Tech Standard Range met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Alleen de Kia EV3 58 kWh heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de Kia EV3 58 kWh de meeste punten. Wie de Renault Scenic E-Tech Standard Range overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: Renault Scenic E-Tech Standard Range en Kia EV3 58 kWh.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Renault Scenic E-Tech Standard Range of de Kia EV3 58 kWh?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Renault Scenic E-Tech Standard Range indicatief ±31 minuten en bij de Kia EV3 58 kWh ±39 minuten (piek 130 vs 102 kW). AC-laden gaat met maximaal 22 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Renault Scenic E-Tech en de Kia EV3?
Volgens de WLTP-opgave 430 km tegenover 436 km — een verschil van 6 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Renault Scenic E-Tech Standard Range ongeveer € 3,91 en met de Kia EV3 58 kWh ongeveer € 3,74, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 60 kWh over 430 km voor de Renault Scenic E-Tech Standard Range, 58,3 kWh over 436 km voor de Kia EV3 58 kWh. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.