Renault Megane E-Tech vs Toyota bZ4X
Met 450 en 460 km WLTP-bereik liggen de Renault Megane E-Tech EV60 en de Toyota bZ4X AWD in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Renault Megane E-Tech EV60 (hatchback, 2022) en de Toyota bZ4X AWD (middelgrote SUV, 2022) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Renault Megane E-Tech EV60 | Toyota bZ4X AWD |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 60 kWh | 64 kWh |
| WLTP-bereik | 450 km | 460 km |
| Verbruik (berekend) | 13,3 kWh/100 km | 13,9 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 22 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 130 kW | 150 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 31 min | ± 29 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 151 km | ± 167 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,73 | € 3,90 |
| Aandrijving | FWD | AWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Op WLTP-bereik wint de Toyota bZ4X AWD: 460 tegenover 450 km — een verschil van 10 km (±2%).
De 10-80%-snellaadtijd: hier scoort de Toyota bZ4X AWD beter met 28,9 tegen 31,3 minuten — 2,4 minuten ofwel ±8% uit elkaar. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±151 km (bij de Renault Megane E-Tech EV60) tegenover ±167 km (bij de Toyota bZ4X AWD) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Het berekende verbruik: hier scoort de Renault Megane E-Tech EV60 beter met 13,3 tegen 13,9 kWh/100 km — 0,6 kWh/100 km ofwel ±4% uit elkaar. Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 24,35.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Renault Megane E-Tech EV60 met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de Toyota bZ4X AWD er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Renault Megane E-Tech EV60 kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Renault Megane E-Tech EV60 en Toyota bZ4X AWD.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Renault Megane E-Tech EV60 of de Toyota bZ4X AWD?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Renault Megane E-Tech EV60 indicatief ±31 minuten en bij de Toyota bZ4X AWD ±29 minuten (piek 130 vs 150 kW). AC-laden gaat met maximaal 22 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Renault Megane E-Tech en de Toyota bZ4X?
Volgens de WLTP-opgave 450 km tegenover 460 km — een verschil van 10 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Renault Megane E-Tech EV60 ongeveer € 3,73 en met de Toyota bZ4X AWD ongeveer € 3,90, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van Renault Megane E-Tech en Toyota bZ4X?
De 130- en 150-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±31 en ±29 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.