Nissan Ariya vs Volkswagen ID.4
Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh of Volkswagen ID.4 GTX: op papier 500 en 516 km WLTP, dus echte concurrenten. Hieronder de accu, laadtijden en kosten per 100 km naast elkaar, met berekende waarden.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh (middelgrote SUV, 2023) en de Volkswagen ID.4 GTX (middelgrote SUV, 2023) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh | Volkswagen ID.4 GTX |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 87 kWh | 77 kWh |
| WLTP-bereik | 500 km | 516 km |
| Verbruik (berekend) | 17,4 kWh/100 km | 14,9 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 22 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 130 kW | 175 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 45 min | ± 30 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 116 km | ± 182 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,87 | € 4,18 |
| Aandrijving | AWD | AWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Op WLTP-bereik wint de Volkswagen ID.4 GTX: 516 tegenover 500 km — een verschil van 16 km (±3%).
Bij de 10-80%-snellaadtijd ligt de Volkswagen ID.4 GTX voor: 29,8 versus 45,3 minuten, oftewel 15,5 minuten (zo'n 34%) verschil. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±116 km (bij de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh) tegenover ±182 km (bij de Volkswagen ID.4 GTX) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Bij het berekende verbruik ligt de Volkswagen ID.4 GTX voor: 14,9 versus 17,4 kWh/100 km, oftewel 2,5 kWh/100 km (zo'n 14%) verschil. Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 104,06.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de Volkswagen ID.4 GTX de meeste punten. Wie de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh en Volkswagen ID.4 GTX.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh of de Volkswagen ID.4 GTX?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh indicatief ±45 minuten en bij de Volkswagen ID.4 GTX ±30 minuten (piek 130 vs 175 kW). AC-laden gaat met maximaal 22 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Nissan Ariya en de Volkswagen ID.4?
Volgens de WLTP-opgave 500 km tegenover 516 km — een verschil van 16 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh ongeveer € 4,87 en met de Volkswagen ID.4 GTX ongeveer € 4,18, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Zijn deze cijfers exact?
Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.