Nissan Ariya vs BMW i5
Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh of BMW i5 M60 xDrive: op papier 500 en 516 km WLTP, dus echte concurrenten. Hieronder de accu, laadtijden en kosten per 100 km naast elkaar, met berekende waarden.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh (middelgrote SUV, 2023) en de BMW i5 M60 xDrive (sedan, 2023) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh | BMW i5 M60 xDrive |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 87 kWh | 81 kWh |
| WLTP-bereik | 500 km | 516 km |
| Verbruik (berekend) | 17,4 kWh/100 km | 15,7 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 22 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 130 kW | 205 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 45 min | ± 27 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 116 km | ± 202 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,87 | € 4,40 |
| Aandrijving | AWD | AWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Bij WLTP-bereik ligt de BMW i5 M60 xDrive voor: 516 versus 500 km, oftewel 16 km (zo'n 3%) verschil.
Bij de 10-80%-snellaadtijd ligt de BMW i5 M60 xDrive voor: 26,8 versus 45,3 minuten, oftewel 18,6 minuten (zo'n 41%) verschil. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh zo'n 116 km bij en bij de BMW i5 M60 xDrive ongeveer 202 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Op het berekende verbruik wint de BMW i5 M60 xDrive: 15,7 tegenover 17,4 kWh/100 km — een verschil van 1,7 kWh/100 km (±10%). Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 71,50.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de BMW i5 M60 xDrive er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh en BMW i5 M60 xDrive.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh of de BMW i5 M60 xDrive?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh indicatief ±45 minuten en bij de BMW i5 M60 xDrive ±27 minuten (piek 130 vs 205 kW). AC-laden gaat met maximaal 22 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Nissan Ariya en de BMW i5?
Volgens de WLTP-opgave 500 km tegenover 516 km — een verschil van 16 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Nissan Ariya e-4ORCE 87 kWh ongeveer € 4,87 en met de BMW i5 M60 xDrive ongeveer € 4,40, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Zijn deze cijfers exact?
Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.