MG MG4 vs BMW iX2
Met 450 en 478 km WLTP-bereik liggen de MG MG4 Comfort 64 kWh en de BMW iX2 eDrive20 in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de MG MG4 Comfort 64 kWh (hatchback, 2022) en de BMW iX2 eDrive20 (compacte SUV, 2024) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | MG MG4 Comfort 64 kWh | BMW iX2 eDrive20 |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 61,7 kWh | 65 kWh |
| WLTP-bereik | 450 km | 478 km |
| Verbruik (berekend) | 13,7 kWh/100 km | 13,6 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 135 kW | 130 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 31 min | ± 34 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 153 km | ± 148 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,84 | € 3,81 |
| Aandrijving | RWD | FWD |
| V2L | ja | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Bij WLTP-bereik ligt de BMW iX2 eDrive20 voor: 478 versus 450 km, oftewel 28 km (zo'n 6%) verschil.
Kijk je naar de 10-80%-snellaadtijd, dan trekt de MG MG4 Comfort 64 kWh aan het langste eind met 31 om 33,9 minuten; dat scheelt 2,9 minuten, ruwweg 9%. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±153 km (bij de MG MG4 Comfort 64 kWh) tegenover ±148 km (bij de BMW iX2 eDrive20) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Het berekende verbruik: hier scoort de BMW iX2 eDrive20 beter met 13,6 tegen 13,7 kWh/100 km — 0,1 kWh/100 km ofwel ±1% uit elkaar. Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 4,74.
Alleen de MG MG4 Comfort 64 kWh heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de BMW iX2 eDrive20 er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De MG MG4 Comfort 64 kWh kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: MG MG4 Comfort 64 kWh en BMW iX2 eDrive20.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de MG MG4 Comfort 64 kWh of de BMW iX2 eDrive20?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de MG MG4 Comfort 64 kWh indicatief ±31 minuten en bij de BMW iX2 eDrive20 ±34 minuten (piek 135 vs 130 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de MG MG4 Comfort 64 kWh haalt 450 km WLTP, de BMW iX2 eDrive20 478 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de MG MG4 Comfort 64 kWh ongeveer € 3,84 en met de BMW iX2 eDrive20 ongeveer € 3,81, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 61,7 kWh over 450 km voor de MG MG4 Comfort 64 kWh, 65 kWh over 478 km voor de BMW iX2 eDrive20. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.