Lotus Eletre vs BMW i7
De Lotus Eletre en de BMW i7 xDrive60 zitten qua bereik dicht bij elkaar (600 vs 625 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Lotus Eletre (grote SUV, 2023) en de BMW i7 xDrive60 (sedan, 2022) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Lotus Eletre | BMW i7 xDrive60 |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 109 kWh | 102 kWh |
| WLTP-bereik | 600 km | 625 km |
| Verbruik (berekend) | 18,2 kWh/100 km | 16,3 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 22 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 350 kW | 195 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 21 min | ± 35 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 299 km | ± 185 km |
| Thuisladen per 100 km | € 5,09 | € 4,57 |
| Aandrijving | AWD | AWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Op WLTP-bereik wint de BMW i7 xDrive60: 625 tegenover 600 km — een verschil van 25 km (±4%).
Kijk je naar de 10-80%-snellaadtijd, dan trekt de Lotus Eletre aan het langste eind met 21,1 om 35,4 minuten; dat scheelt 14,3 minuten, ruwweg 40%. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±299 km (bij de Lotus Eletre) tegenover ±185 km (bij de BMW i7 xDrive60) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Op het berekende verbruik wint de BMW i7 xDrive60: 16,3 tegenover 18,2 kWh/100 km — een verschil van 1,8 kWh/100 km (±10%). Wie jaarlijks 15.000 km thuis laadt, merkt dat in de portemonnee: ongeveer € 77,56 verschil.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Lotus Eletre met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de BMW i7 xDrive60 de meeste punten. Wie de Lotus Eletre overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: Lotus Eletre en BMW i7 xDrive60.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Lotus Eletre of de BMW i7 xDrive60?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Lotus Eletre indicatief ±21 minuten en bij de BMW i7 xDrive60 ±35 minuten (piek 350 vs 195 kW). AC-laden gaat met maximaal 22 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Lotus Eletre en de BMW i7?
Volgens de WLTP-opgave 600 km tegenover 625 km — een verschil van 25 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Lotus Eletre ongeveer € 5,09 en met de BMW i7 xDrive60 ongeveer € 4,57, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van Lotus Eletre en BMW i7?
De 350- en 195-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±21 en ±35 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.