EV-database

Kia EV9 vs Hyundai Ioniq 5

De Kia EV9 AWD en de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD zitten qua bereik dicht bij elkaar (505 vs 507 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.

Wie twijfelt tussen de Kia EV9 AWD (grote SUV, 2023) en de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD (middelgrote SUV, 2023) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.

De cijfers naast elkaar

Fabrieksopgaven plus berekende waarden (indicatief, 2026)
KenmerkKia EV9 AWDHyundai Ioniq 5 77 kWh RWD
Bruikbare accu99,8 kWh77,4 kWh
WLTP-bereik505 km507 km
Verbruik (berekend)19,8 kWh/100 km15,3 kWh/100 km
AC-laden (max)11 kW11 kW
DC-snelladen (piek)210 kW235 kW
10-80% snelladen (indicatief)± 32 min± 22 min
Bijgeladen bereik per 15 min± 165 km± 239 km
Thuisladen per 100 km€ 5,53€ 4,27
AandrijvingAWDRWD
V2Ljaja

Wat zeggen die verschillen?

WLTP-bereik: hier scoort de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD beter met 507 tegen 505 km — 2 km ofwel ±0% uit elkaar.

Op de 10-80%-snellaadtijd wint de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD: 22,3 tegenover 32,2 minuten — een verschil van 9,9 minuten (±31%). In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Kia EV9 AWD zo'n 165 km bij en bij de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD ongeveer 239 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.

Bij het berekende verbruik ligt de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD voor: 15,3 versus 19,8 kWh/100 km, oftewel 4,5 kWh/100 km (zo'n 23%) verschil. Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 188,84.

Conclusie

Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD de meeste punten. Wie de Kia EV9 AWD overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: Kia EV9 AWD en Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD.

Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.

Bronnen

  1. ANWB — Elektrisch rijden
  2. Rijksoverheid — Elektrisch rijden
  3. Milieu Centraal — Elektrische auto

StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.

Veelgestelde vragen

Welke laadt sneller: de Kia EV9 AWD of de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD?

Aan de snellader duurt 10-80% bij de Kia EV9 AWD indicatief ±32 minuten en bij de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD ±22 minuten (piek 210 vs 235 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.

Hoeveel bereik scheelt het tussen de Kia EV9 en de Hyundai Ioniq 5?

Volgens de WLTP-opgave 505 km tegenover 507 km — een verschil van 2 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.

Welke is goedkoper per 100 km?

Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Kia EV9 AWD ongeveer € 5,53 en met de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD ongeveer € 4,27, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.

Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van Kia EV9 en Hyundai Ioniq 5?

De 210- en 235-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±32 en ±22 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.