Kia EV4 vs Volkswagen ID.7
Met 630 en 709 km WLTP-bereik liggen de Kia EV4 81 kWh en de Volkswagen ID.7 Pro S in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
In deze datavergelijking leggen we de Kia EV4 81 kWh (hatchback, 2025) naast de Volkswagen ID.7 Pro S (sedan, 2024): accu, laadtijden, praktijkbereik en wat 100 km rijden kost. Alle afgeleide waarden zijn berekend en indicatief.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Kia EV4 81 kWh | Volkswagen ID.7 Pro S |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 81,4 kWh | 86 kWh |
| WLTP-bereik | 630 km | 709 km |
| Verbruik (berekend) | 12,9 kWh/100 km | 12,1 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 128 kW | 200 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 43 min | ± 29 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 154 km | ± 256 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,62 | € 3,40 |
| Aandrijving | FWD | RWD |
| V2L | ja | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Kijk je naar WLTP-bereik, dan trekt de Volkswagen ID.7 Pro S aan het langste eind met 709 om 630 km; dat scheelt 79 km, ruwweg 13%.
Bij de 10-80%-snellaadtijd ligt de Volkswagen ID.7 Pro S voor: 29,1 versus 43,1 minuten, oftewel 14 minuten (zo'n 32%) verschil. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±154 km (bij de Kia EV4 81 kWh) tegenover ±256 km (bij de Volkswagen ID.7 Pro S) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Bij het berekende verbruik ligt de Volkswagen ID.7 Pro S voor: 12,1 versus 12,9 kWh/100 km, oftewel 0,8 kWh/100 km (zo'n 6%) verschil. Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 33,22.
Alleen de Kia EV4 81 kWh heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de Volkswagen ID.7 Pro S de meeste punten. Wie de Kia EV4 81 kWh overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: Kia EV4 81 kWh en Volkswagen ID.7 Pro S.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Kia EV4 81 kWh of de Volkswagen ID.7 Pro S?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Kia EV4 81 kWh indicatief ±43 minuten en bij de Volkswagen ID.7 Pro S ±29 minuten (piek 128 vs 200 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Kia EV4 81 kWh haalt 630 km WLTP, de Volkswagen ID.7 Pro S 709 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Kia EV4 81 kWh ongeveer € 3,62 en met de Volkswagen ID.7 Pro S ongeveer € 3,40, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Zijn deze cijfers exact?
Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.