Jaguar I-Pace vs Kia EV9
Jaguar I-Pace EV400 of Kia EV9 AWD: op papier 470 en 505 km WLTP, dus echte concurrenten. Hieronder de accu, laadtijden en kosten per 100 km naast elkaar, met berekende waarden.
Wie twijfelt tussen de Jaguar I-Pace EV400 (middelgrote SUV, 2018) en de Kia EV9 AWD (grote SUV, 2023) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Jaguar I-Pace EV400 | Kia EV9 AWD |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 84,7 kWh | 99,8 kWh |
| WLTP-bereik | 470 km | 505 km |
| Verbruik (berekend) | 18 kWh/100 km | 19,8 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 104 kW | 210 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 55 min | ± 32 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 89 km | ± 165 km |
| Thuisladen per 100 km | € 5,05 | € 5,53 |
| Aandrijving | AWD | AWD |
| V2L | nee | ja |
Wat zeggen die verschillen?
Bij WLTP-bereik ligt de Kia EV9 AWD voor: 505 versus 470 km, oftewel 35 km (zo'n 7%) verschil.
Kijk je naar de 10-80%-snellaadtijd, dan trekt de Kia EV9 AWD aan het langste eind met 32,2 om 55,2 minuten; dat scheelt 23 minuten, ruwweg 42%. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±89 km (bij de Jaguar I-Pace EV400) tegenover ±165 km (bij de Kia EV9 AWD) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Kijk je naar het berekende verbruik, dan trekt de Jaguar I-Pace EV400 aan het langste eind met 18 om 19,8 kWh/100 km; dat scheelt 1,7 kWh/100 km, ruwweg 9%. Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 73,13.
Alleen de Kia EV9 AWD heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de Kia EV9 AWD er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Jaguar I-Pace EV400 kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Jaguar I-Pace EV400 en Kia EV9 AWD.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Jaguar I-Pace EV400 of de Kia EV9 AWD?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Jaguar I-Pace EV400 indicatief ±55 minuten en bij de Kia EV9 AWD ±32 minuten (piek 104 vs 210 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Jaguar I-Pace EV400 haalt 470 km WLTP, de Kia EV9 AWD 505 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Jaguar I-Pace EV400 ongeveer € 5,05 en met de Kia EV9 AWD ongeveer € 5,53, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van Jaguar I-Pace en Kia EV9?
De 104- en 210-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±55 en ±32 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.