Hyundai Ioniq 9 vs Kia EV4
Met 620 en 630 km WLTP-bereik liggen de Hyundai Ioniq 9 en de Kia EV4 81 kWh in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Hyundai Ioniq 9 (grote SUV, 2025) en de Kia EV4 81 kWh (hatchback, 2025) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Hyundai Ioniq 9 | Kia EV4 81 kWh |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 110,3 kWh | 81,4 kWh |
| WLTP-bereik | 620 km | 630 km |
| Verbruik (berekend) | 17,8 kWh/100 km | 12,9 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 233 kW | 128 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 32 min | ± 43 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 203 km | ± 154 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,98 | € 3,62 |
| Aandrijving | AWD | FWD |
| V2L | ja | ja |
Wat zeggen die verschillen?
Kijk je naar WLTP-bereik, dan trekt de Kia EV4 81 kWh aan het langste eind met 630 om 620 km; dat scheelt 10 km, ruwweg 2%.
Op de 10-80%-snellaadtijd wint de Hyundai Ioniq 9: 32,1 tegenover 43,1 minuten — een verschil van 11 minuten (±26%). In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Hyundai Ioniq 9 zo'n 203 km bij en bij de Kia EV4 81 kWh ongeveer 154 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Het berekende verbruik: hier scoort de Kia EV4 81 kWh beter met 12,9 tegen 17,8 kWh/100 km — 4,9 kWh/100 km ofwel ±27% uit elkaar. Wie jaarlijks 15.000 km thuis laadt, merkt dat in de portemonnee: ongeveer € 204,53 verschil.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de Kia EV4 81 kWh de meeste punten. Wie de Hyundai Ioniq 9 overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: Hyundai Ioniq 9 en Kia EV4 81 kWh.
Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Hyundai Ioniq 9 of de Kia EV4 81 kWh?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Hyundai Ioniq 9 indicatief ±32 minuten en bij de Kia EV4 81 kWh ±43 minuten (piek 233 vs 128 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Hyundai Ioniq 9 en de Kia EV4?
Volgens de WLTP-opgave 620 km tegenover 630 km — een verschil van 10 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Hyundai Ioniq 9 ongeveer € 4,98 en met de Kia EV4 81 kWh ongeveer € 3,62, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 110,3 kWh over 620 km voor de Hyundai Ioniq 9, 81,4 kWh over 630 km voor de Kia EV4 81 kWh. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.