Hyundai Ioniq 6 vs Renault Scenic E-Tech
De Hyundai Ioniq 6 77 kWh RWD en de Renault Scenic E-Tech Long Range zitten qua bereik dicht bij elkaar (614 vs 625 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.
In deze datavergelijking leggen we de Hyundai Ioniq 6 77 kWh RWD (sedan, 2023) naast de Renault Scenic E-Tech Long Range (middelgrote SUV, 2024): accu, laadtijden, praktijkbereik en wat 100 km rijden kost. Alle afgeleide waarden zijn berekend en indicatief.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Hyundai Ioniq 6 77 kWh RWD | Renault Scenic E-Tech Long Range |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 77,4 kWh | 87 kWh |
| WLTP-bereik | 614 km | 625 km |
| Verbruik (berekend) | 12,6 kWh/100 km | 13,9 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 22 kW |
| DC-snelladen (piek) | 235 kW | 150 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 22 min | ± 39 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 289 km | ± 167 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,53 | € 3,90 |
| Aandrijving | RWD | FWD |
| V2L | ja | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Op WLTP-bereik wint de Renault Scenic E-Tech Long Range: 625 tegenover 614 km — een verschil van 11 km (±2%).
Kijk je naar de 10-80%-snellaadtijd, dan trekt de Hyundai Ioniq 6 77 kWh RWD aan het langste eind met 22,3 om 39,3 minuten; dat scheelt 17 minuten, ruwweg 43%. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Hyundai Ioniq 6 77 kWh RWD zo'n 289 km bij en bij de Renault Scenic E-Tech Long Range ongeveer 167 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Het berekende verbruik: hier scoort de Hyundai Ioniq 6 77 kWh RWD beter met 12,6 tegen 13,9 kWh/100 km — 1,3 kWh/100 km ofwel ±9% uit elkaar. Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 55,19.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Renault Scenic E-Tech Long Range met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Alleen de Hyundai Ioniq 6 77 kWh RWD heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de Hyundai Ioniq 6 77 kWh RWD de meeste punten. Wie de Renault Scenic E-Tech Long Range overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: Hyundai Ioniq 6 77 kWh RWD en Renault Scenic E-Tech Long Range.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Hyundai Ioniq 6 77 kWh RWD of de Renault Scenic E-Tech Long Range?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Hyundai Ioniq 6 77 kWh RWD indicatief ±22 minuten en bij de Renault Scenic E-Tech Long Range ±39 minuten (piek 235 vs 150 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 22 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Hyundai Ioniq 6 en de Renault Scenic E-Tech?
Volgens de WLTP-opgave 614 km tegenover 625 km — een verschil van 11 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Hyundai Ioniq 6 77 kWh RWD ongeveer € 3,53 en met de Renault Scenic E-Tech Long Range ongeveer € 3,90, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van Hyundai Ioniq 6 en Renault Scenic E-Tech?
De 235- en 150-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±22 en ±39 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.