Citroën ë-C4 X vs BMW iX1
Met 425 en 440 km WLTP-bereik liggen de Citroën ë-C4 X 54 kWh en de BMW iX1 xDrive30 in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
In deze datavergelijking leggen we de Citroën ë-C4 X 54 kWh (sedan, 2023) naast de BMW iX1 xDrive30 (compacte SUV, 2023): accu, laadtijden, praktijkbereik en wat 100 km rijden kost. Alle afgeleide waarden zijn berekend en indicatief.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Citroën ë-C4 X 54 kWh | BMW iX1 xDrive30 |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 48,1 kWh | 65 kWh |
| WLTP-bereik | 425 km | 440 km |
| Verbruik (berekend) | 11,3 kWh/100 km | 14,8 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 100 kW | 130 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 33 min | ± 34 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 137 km | ± 136 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,17 | € 4,14 |
| Aandrijving | FWD | AWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Op WLTP-bereik wint de BMW iX1 xDrive30: 440 tegenover 425 km — een verschil van 15 km (±4%).
Kijk je naar de 10-80%-snellaadtijd, dan trekt de Citroën ë-C4 X 54 kWh aan het langste eind met 32,6 om 33,9 minuten; dat scheelt 1,3 minuten, ruwweg 4%. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±137 km (bij de Citroën ë-C4 X 54 kWh) tegenover ±136 km (bij de BMW iX1 xDrive30) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Het berekende verbruik: hier scoort de Citroën ë-C4 X 54 kWh beter met 11,3 tegen 14,8 kWh/100 km — 3,5 kWh/100 km ofwel ±23% uit elkaar. Wie jaarlijks 15.000 km thuis laadt, merkt dat in de portemonnee: ongeveer € 145,11 verschil.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de Citroën ë-C4 X 54 kWh de meeste punten. Wie de BMW iX1 xDrive30 overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: Citroën ë-C4 X 54 kWh en BMW iX1 xDrive30.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Citroën ë-C4 X 54 kWh of de BMW iX1 xDrive30?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Citroën ë-C4 X 54 kWh indicatief ±33 minuten en bij de BMW iX1 xDrive30 ±34 minuten (piek 100 vs 130 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Citroën ë-C4 X 54 kWh haalt 425 km WLTP, de BMW iX1 xDrive30 440 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Citroën ë-C4 X 54 kWh ongeveer € 3,17 en met de BMW iX1 xDrive30 ongeveer € 4,14, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 48,1 kWh over 425 km voor de Citroën ë-C4 X 54 kWh, 65 kWh over 440 km voor de BMW iX1 xDrive30. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.