Citroën ë-C4 vs Volkswagen ID.3
Met 415 en 426 km WLTP-bereik liggen de Citroën ë-C4 54 kWh en de Volkswagen ID.3 Pro 58 kWh in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Citroën ë-C4 54 kWh (hatchback, 2023) en de Volkswagen ID.3 Pro 58 kWh (hatchback, 2023) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Citroën ë-C4 54 kWh | Volkswagen ID.3 Pro 58 kWh |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 48,1 kWh | 58 kWh |
| WLTP-bereik | 415 km | 426 km |
| Verbruik (berekend) | 11,6 kWh/100 km | 13,6 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 100 kW | 120 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 33 min | ± 33 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 134 km | ± 137 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,25 | € 3,81 |
| Aandrijving | FWD | RWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
WLTP-bereik: hier scoort de Volkswagen ID.3 Pro 58 kWh beter met 426 tegen 415 km — 11 km ofwel ±3% uit elkaar.
Bij de 10-80%-snellaadtijd ligt de Citroën ë-C4 54 kWh voor: 32,6 versus 32,7 minuten, oftewel 0,2 minuten (zo'n 0%) verschil. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±134 km (bij de Citroën ë-C4 54 kWh) tegenover ±137 km (bij de Volkswagen ID.3 Pro 58 kWh) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Op het berekende verbruik wint de Citroën ë-C4 54 kWh: 11,6 tegenover 13,6 kWh/100 km — een verschil van 2 kWh/100 km (±15%). Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 85,04.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de Citroën ë-C4 54 kWh er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Volkswagen ID.3 Pro 58 kWh kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Citroën ë-C4 54 kWh en Volkswagen ID.3 Pro 58 kWh.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Citroën ë-C4 54 kWh of de Volkswagen ID.3 Pro 58 kWh?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Citroën ë-C4 54 kWh indicatief ±33 minuten en bij de Volkswagen ID.3 Pro 58 kWh ±33 minuten (piek 100 vs 120 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Citroën ë-C4 54 kWh haalt 415 km WLTP, de Volkswagen ID.3 Pro 58 kWh 426 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Citroën ë-C4 54 kWh ongeveer € 3,25 en met de Volkswagen ID.3 Pro 58 kWh ongeveer € 3,81, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Zijn deze cijfers exact?
Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.