Citroën ë-C4 vs Volkswagen ID.3
Citroën ë-C4 50 kWh of Volkswagen ID.3 Pure 52 kWh: op papier 357 en 388 km WLTP, dus echte concurrenten. Hieronder de accu, laadtijden en kosten per 100 km naast elkaar, met berekende waarden.
Wie twijfelt tussen de Citroën ë-C4 50 kWh (hatchback, 2021) en de Volkswagen ID.3 Pure 52 kWh (hatchback, 2024) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Citroën ë-C4 50 kWh | Volkswagen ID.3 Pure 52 kWh |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 46,3 kWh | 52 kWh |
| WLTP-bereik | 357 km | 388 km |
| Verbruik (berekend) | 13 kWh/100 km | 13,4 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 100 kW | 145 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 31 min | ± 24 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 120 km | ± 168 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,63 | € 3,75 |
| Aandrijving | FWD | RWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Op WLTP-bereik wint de Volkswagen ID.3 Pure 52 kWh: 388 tegenover 357 km — een verschil van 31 km (±9%).
Bij de 10-80%-snellaadtijd ligt de Volkswagen ID.3 Pure 52 kWh voor: 24,3 versus 31,4 minuten, oftewel 7,1 minuten (zo'n 23%) verschil. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Citroën ë-C4 50 kWh zo'n 120 km bij en bij de Volkswagen ID.3 Pure 52 kWh ongeveer 168 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Op het berekende verbruik wint de Citroën ë-C4 50 kWh: 13 tegenover 13,4 kWh/100 km — een verschil van 0,4 kWh/100 km (±3%). Wie jaarlijks 15.000 km thuis laadt, merkt dat in de portemonnee: ongeveer € 18,18 verschil.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de Volkswagen ID.3 Pure 52 kWh er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Citroën ë-C4 50 kWh kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Citroën ë-C4 50 kWh en Volkswagen ID.3 Pure 52 kWh.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Citroën ë-C4 50 kWh of de Volkswagen ID.3 Pure 52 kWh?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Citroën ë-C4 50 kWh indicatief ±31 minuten en bij de Volkswagen ID.3 Pure 52 kWh ±24 minuten (piek 100 vs 145 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Citroën ë-C4 50 kWh haalt 357 km WLTP, de Volkswagen ID.3 Pure 52 kWh 388 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Citroën ë-C4 50 kWh ongeveer € 3,63 en met de Volkswagen ID.3 Pure 52 kWh ongeveer € 3,75, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 46,3 kWh over 357 km voor de Citroën ë-C4 50 kWh, 52 kWh over 388 km voor de Volkswagen ID.3 Pure 52 kWh. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.