Citroën ë-C3 Aircross vs Abarth 600e
Met 300 en 334 km WLTP-bereik liggen de Citroën ë-C3 Aircross 44 kWh en de Abarth 600e in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Citroën ë-C3 Aircross 44 kWh (compacte SUV, 2024) en de Abarth 600e (compacte SUV, 2024) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Citroën ë-C3 Aircross 44 kWh | Abarth 600e |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 44 kWh | 51 kWh |
| WLTP-bereik | 300 km | 334 km |
| Verbruik (berekend) | 14,7 kWh/100 km | 15,3 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 100 kW | 100 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 30 min | ± 35 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 106 km | ± 102 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,11 | € 4,28 |
| Aandrijving | FWD | FWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Op WLTP-bereik wint de Abarth 600e: 334 tegenover 300 km — een verschil van 34 km (±11%).
Op de 10-80%-snellaadtijd wint de Citroën ë-C3 Aircross 44 kWh: 29,8 tegenover 34,5 minuten — een verschil van 4,7 minuten (±14%). Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±106 km (bij de Citroën ë-C3 Aircross 44 kWh) tegenover ±102 km (bij de Abarth 600e) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Bij het berekende verbruik ligt de Citroën ë-C3 Aircross 44 kWh voor: 14,7 versus 15,3 kWh/100 km, oftewel 0,6 kWh/100 km (zo'n 4%) verschil. Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 25,32.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de Citroën ë-C3 Aircross 44 kWh er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Abarth 600e kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Citroën ë-C3 Aircross 44 kWh en Abarth 600e.
Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Citroën ë-C3 Aircross 44 kWh of de Abarth 600e?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Citroën ë-C3 Aircross 44 kWh indicatief ±30 minuten en bij de Abarth 600e ±35 minuten (piek 100 vs 100 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Citroën ë-C3 Aircross en de Abarth 600e?
Volgens de WLTP-opgave 300 km tegenover 334 km — een verschil van 34 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Citroën ë-C3 Aircross 44 kWh ongeveer € 4,11 en met de Abarth 600e ongeveer € 4,28, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Zijn deze cijfers exact?
Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.